Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatunk kihűlt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk kihűlt és eltávolodtunk egymástól. Van még remény, hogy változtassunk vagy csak áltatjuk magunkat?

Figyelt kérdés
18 éve vagyunk együtt, van 3 gyermekünk is. Nem veszekszünk, illetve csak ritkán, de akkor is meg tudjuk beszélni a dolgokat. Úgy döntöttünk, megpróbálunk javítani a kapcsolatunkon. Megbeszéltük, hogy elmondjuk, mi zavar a másikban, hogy tudjunk ellene tenni. Ez az elején jó ötletnek tűnt, mostanra viszont annyi kritikát kaptam, hogy lassan nem értem, miért is akar bármit is megmenteni, ha már lassan az is zavarja, ahogy levegőt veszek. Mindenre azt mondja, hogy ez csak apróság és végülis nem gond, csak kicsit zavarja...
2020. dec. 22. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs eleg pozitiv dolog a kapcsolatban, akkor jonnek elo az aprosagok. Felnagyitodnak. Jo otletet nem tudok mondani, talan 1-2 nagyobb pozitiv dolgot kene csinalni, hogy elnyomja az "alapzajt". Nekunk sem sikerult, de talan addigra mar keso is volt, valtunk.
2020. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
ezek új szokások? vagy 18 év után kezdte zavarni őt?
2020. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Ezt jól elb*sztátok. Oké h mi zavar a másikban de mivan a változtatás okával illetve megdicsérni egymást a sikerekért?
2020. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem új szokások, inkább csak eddig nem szólt, mert "nem nagy ügy" és "apróságok", de most mégis elmondja őket, tehát mégis zavarják.
2020. dec. 22. 17:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát talán rá is kédezhetnél a párodtól.

Egyébként ha szeretnek valakit akkor elfogadják úgy ahogyan van minden rögeszmélyével. Szerintem annyi lehet a dolog, hogy most esetleg többet vagytok együtt a COVID vagy ünnepek miatt és jobban irritálja a dolog. Vagy valami nincs nála rendben. Bár azt nem értem, hogy miért hiszi azt minden nő hogy ilyen esetben már vállás lesz. Van olyan férfi is aki kitart amellett akije van. Veszekeni mindenki veszekedik. De előzőhöz hasonlóan szerintem sokat dobna ha megpróbálnál a kedvére tenni. Figyel! Nem kellenek nagy dolgok. Pl pár néha megmaszírozod. Kicsit kettesben vagy vele mindig ha lehet. Pl ha tévét néz akkor oda feküdsz mellé és átöleled. Biztos nem küld el és hatással lesz rá legbelül. És ebben az esetben a legjobb a varázsszó ha veszekedtetek előtte lévő napokban, hogy SAJNÁLOM! Még ha nem is neki volt igaza Firfiak nem képesek bocsánatkérésre. De ha teszel azért, hogy ne érezze kihültnek a kapcsolatotokat akkor ha nem is rögtön ő is lépni fog!

De gondolj bele, olyan világ van idehaza, hogy nagy eséjjel nem fogsz másik párt találni, ha különmentek. Szóval... Én a helyedben mindenképp megpróbálnám menteni a menthetőt. Férjedn nem biztos hogy elmenne veled egy párterápiára, de ha egyedül felkeresel egy ilyen embert egy-két alkalommal talán ő is tud segíteni neked mit tegyél. Az ilyeneknek ez a specialitása és jövőre nézve mindenképp megéri!

2020. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szoktak még belekötni mindenbe mikor másik nő van a képben.

Ha együtt akartok lenni mindketten tesztek érte, egy ember kevés hozzá.

2020. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Biztos nincs senkije. Itthonról dolgozik, maximum a barátai szoktak néha átjönni hozzánk.

Zavarja, ha hozzábújok vagy átölelem, ha nem tudja, hogy miért, nekem meg pont az ilyen dolgok hiánya a zavaró. Néha, ha alváshoz nem használja, a párnáját szoktam átölelni. Intimitásról már évek óta nincs szó se. Zavarja, ha később fekszek le mint ő, ha előbb kelek mint ő, viszont az is zavarja, ha nincs minden kész mire felkel... Mostanában lefekszek akkor mikor ő, megvárom, hogy elaludjon, utána felkelek és megcsinálom a házimunkát, majd hajnalban megint kelek, elkészítem a kávét és a reggelit, hogy még vissza tudjak feküdni mire felébred. Azt mondta, hogy zavarja a súlyom ezért fogyókúrázok, de zavarja, hogy mást eszek mint ők.

Folyamatosan úgy érzem, hogy semmi sem jó amit csinálok, pedig tényleg mindenre megpróbálok odafigyelni.

Egyikünk sem szeretne válni. A legrosszabb esetben minden marad úgy ahogy most van. Én ettől félek.

2020. dec. 22. 17:55
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg nem szeret már. Ha nem váltok akkor így marad, vagyis rosszabb lesz, mert egyre több dolog zavarja majd, mert nem Boldog melletted.
2020. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég, akkor nagy gondok vannak vele, nehogy magadban keresd a hibát!! ráadásul őrültség így élni, amit leírtál, én biztos nem csinálnám....
2020. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorák a gyerekek? Miért ndm akartok válni?
2020. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!