Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok teljesen biztos a párkapcsolatomba?

Figyelt kérdés
Mármint szeretem a párom meg jól ki jövünk de valahogy mégsem tudom azt elképzelni hogy pl vele házasodok össze vagy tölle legyen gyerekem,valahogy nem érzem jól magam vele meg nem vagyok felszabadult.Nem tudom mit csináljak?
2021. febr. 3. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mit? Keresd meg az igazit.
2021. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű, több szempontból sem.
2021. febr. 3. 12:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De, az. Csak te komplikálod túl.
2021. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem az mert együtt élünk és ha elhagynám olyan mint ha cserben hagynám és nyomasztana a lelki ismeretem hisz ő nem tett ellenem semmi rosszat de közben nem akarok vele igy egy életet le élni.Úgy érzem soha nem lehetek boldog mással és nekki kell szentelnem az egész életem.
2021. febr. 3. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként igyál meg egy friss teát, és gondold át, mit akarsz.
2021. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Ahaaaaaa okkké
2021. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg ennyire jó érzés mártírnak lenni? Akkor legyél, keresd továbbra is az ócska kifogásokat. Azt viszont ne hidd, hogy ezzel az időrablással szívességet teszel a párodnak, mert pont az ellenkezője. Ha korrekt akarnál lenni, akkor elhagynád, de neeeem, te inkább az önző, gyáva mártír szerepet választod. Akkor szenvedj csak.
2021. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak sem jó így veled lenni.

Mind a ketten csak szenvedni fogtok/szenvedtek.

Ami nem megy, nem kell erőltetni.

Egyébként te nem a párod miatt aggódsz, csak nem akarsz egyedül maradni.

2021. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem erről van szó hogy nem akarok egyedül lenni,mert engem eggyátalán nem zavarna ha egedül lennék,és igen is aggódok miatta mert ha szakitanák vele félek hogy valami hülyeséget csinálna amit nem akarok,és örökre tönkre tenném az életét.
2021. febr. 3. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért tönkreteszed a jelenléteddel. Sztem ne szakitsatok, boldogitsátok egymást.
2021. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!