Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még soha nem volt párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt párkapcsolatom, és félek, hogy már soha nem lesz. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy ronda, akkor kezdeményezz. VAGY adj jeleket. Az ismerkedések egy részét a nő kezdi non-verbális jelekkel.
2015. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen depressziós vagy meg lelkileg gyenge , nehezen fog menni.
2015. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 évesen hova aggódsz még? Egyáltalán nem probléma, hogy nem volt még kapcsolatod.
2015. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 évesen én is így voltam vele. aztán elkezdtem kijárni barátnőkkel szórakozni, társaságba, emberek közé. gyakorlatilag ezzel megoldódott a gond.
2015. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"félek, hogy már soha nem lesz" MÁR. Mintha olyan öreg lennél, 17 évesen nem tudom minek emiatt aggódni.
2015. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha 10 évvel később sem lesz, akkor aggódj :) amúgy végezz önvizsgálatot, hogy hol lehet a gond. Talán túl zárkózott vagy? ha közeledik valaki, akkor nem mutatsz egyáltalán érdeklődést? Lányoknak azért kicsit könnyebb pasit találni, mint nekünk férfiaknak nőt. Adj jeleket és légy nyitott!
2015. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!