Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöltem a párommal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöltem a párommal, hogy nyitott kapcsolatot akarok. Ha megy menjen, ha marad, maradjon. Szemétség?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy csak azért menjen bele, mert nem akar elveszíteni. Mindkettőnk tekintett már ki. Előszőr ő és titokban. Azóta történtek dolgok, de ő nem annyira rajong az új életformáért. 30F

2021. febr. 3. 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Szemétség.
2021. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értem, ha az, akkor mit kellene tennem? Eltitkolni mit akarok?
2021. febr. 3. 17:40
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Sajnálom a lányt.


27/f

2021. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát először ő csalt meg, én erre mondtam, hogy akkor talán erőltessük ezt a hűség szabályt, mert egyoldalú volt.
2021. febr. 3. 17:44
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Nyílt lapokkal játszol. Sokkal gerincesebb dolog, mintha csalnád a háta mögött.
2021. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Így meg teljesen jogos, ha megcsalt már.
2021. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Ha tényleg megcsalt, akkor mégsem.


3# voltam.

2021. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi választ 3as/7es, de ez részemről nem valamiféle bosszú, hanem ennek hatására valami átkattant bennem, úgy vagyok vele, ha ő élt mellettem, akkor én is szeretném még magamat kiélni. Miért ne tenném? Sokszor tudtam volna mással szexelni, nem tettem, mert ragaszkodtam ahhoz, hogy hűseges leszek. Mert milyen jó már az is. Mit értem el? Lemaradtam a szexuális élményekről. Teltek múltak az évek, úgy érzem mintha kidobott idő lenne ez és a hátralevő életemet akkor már szeretném máshogy élni.
2021. febr. 3. 17:51
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Ne máshogy éld, hanem mással.
2021. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha eddig alapból hűséges voltál de a megcsalás miatt éred ezt akkor szerintem ez nem jó ötlet.

Mármint lehet ez nem fog jót tenni a személyiségednek és egy rossz irányba fog elvinni. Mellesleg az ilyen kapcsolat már mit ér? Hogy fogtok tudni így boldogok lenni?


Szerintem inkább keress egy normális nőt mert tök jó dolog, hogy hűséges voltál de kár lenne ha ez rontana a személyiségeden.


Viszont az, hogy így megmondtad neki becsülendő mert sokan nem merik.


De szerintem gondolkozz el, hogy tényleg ilyen párkapcsolatban akarod majd leélni az életed?


Kívánom, hogy dönts jól! :)

2021. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!