Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Ha valami nagyobb veszekedés van a párommal (ami egyébként ritka), akkor utána egy ideig (változó, általában 1-2-3 hétig) úgy viselkedik velem, mintha csak barátok lennénk. Nem lakunk együtt. Keres, beszélünk, találkozunk, de alig ér hozzám, alig ad puszit, nem mond semmi kedveset. Nagyon sokszor próbáltam vele megbeszélni ezt, de nehéz vele ilyesmiről beszélni, annyit mond max, hogy úgyis vissza fog változni, meg hogy nincs semmi baj, minden oké. Szerintem lehet, hogy ő maga se tudja mért csinálja. De nekem hiányzik az ölelés, a puszi, stb, amiket hetekig megvon ilyenkor.. és ráadásul ideges is vagyok emiatt, sokszor elküldöm, hogy akkor hagyjuk, ha ő már nem akar tőlem semmit, ezzel még távolabb taszítom magamtól persze.. de ezt agyrém kivárni, mire visszatér belé a régi énje.. valakinek van ötlete, mi játszódhat le benne ilyenkor, mért távolodik el ennyire hetekre? Lehet, hogy igazából nem is szeret? De akkor utána mért változik vissza? Mert ha minden oké, akkor tényleg látom rajta, hogy vannak érzései felém. Nem értem.
2021. febr. 4. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetnek túl stabilak az érzelmei feléd.
2021. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De akkor mért keres? Mért nem hagy?
2021. febr. 4. 15:05
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő sem tudja mit akar? Erre is gondoltam.
2021. febr. 4. 15:05
 4/18 A kérdező kommentje:
És valami tanács, hogy mit csináljak? Kérdezzek rá hogy mi akar tőlem tulajdonképpen? De ezekre a kérdésekre nem nagyon válaszol, ez is annak a jele, hogy nem akar komolyabbat..? Másfél éves kapcsolat.
2021. febr. 4. 15:07
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja még valami, múltkor kérdezte mikor költözünk össze. Utána pár nap múlva vesztünk össze valamin. Ha össze akar közölni, akkor se komolyak a szándékai..? Nem tudok rajta kiigazodni. A gyerek is szóba került már. Akkor most mi van..?
2021. febr. 4. 15:08
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Általában aki nem tudja mit is akar ìgy cselekszik. Elejt egy kèt szòt költözès gyerek de amùgy konolyan nem gondol bele. Elengedni nem akar mert azèrt tartozik valakihez nincs egyedül. Jò lenne tisztázni mit is akar mert ez csak időhùzás. Nem tudom hány èvesek vagytok. Ès kèrdès meddig csinálja ezt mi az a fordulòpont mikor elkötelezi magát valamelyik irányba ès utána kiáll a döntèse mellett.
2021. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy derítsem ki. Ha elkezdem most kérdezgetni, hogy kit akar tőlem, azt cseszegetésnek veszi, és még jobban visszahúzódik, még tovább fog tartani ez az állapot nála. Várjam meg, míg újra látom rajta, hogy minden oké, és akkor kérdezzem meg..? De az lehet hogy hetek. Basszus ez így nem állapot.. néha úgy érzem olyan mint egy hímes tojás, figyelnem kell nehogy valamire kiakadtak rá, mert akkor ez van..
2021. febr. 4. 15:31
 8/18 A kérdező kommentje:
*mit akar tőlem, bocs elírtam
2021. febr. 4. 15:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha te felkèszült vagy rá hogy esetleg vègetvess ennek az időhùzásnak akkor szerintem kèrdezz rá amikor vegy a durci hogy mit is akar veled. Mert ìgy sosem lesz egyèrtelmű a helyzet.
2021. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen ez a gond egyébként szerintem, hogy nem tudom elküldeni.. nem akarom, szeretem. Azt kéne csinálnom, hogy megmondom neki, hogy nekem ez így nem jó, mondja meg mit akar, mert nekem ez játszadozásnak tűnik. Viszont félek, hogy nem azt mondja majd, hogy engem akar mindenáron, hanem valamivel eltereli a témát, ebből viszont az következik, hogy nem akar engem igazán. És ezt nem akarom megtudni.. nem tudok szakítani vele, nem akarok..
2021. febr. 4. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!