Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja ezt a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a srác? Szerintetek én vagyok a teljesen hülye?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon friss kapcsolatom, de már 2,5 hete nem is találkoztunk...

Az első héten azért nem, mert ott volt nála az anyukája, én meg hazautaztam a szüleimhez, utána lévő héten akart volna egyik nap, de beteg lettem, aztán ő is, meg lázas is lett, de ez már múlt hét kedden volt...


Nem tudom, hogy mit gondoljak. Amúgy elképesztően kedves meg figyelmes üzenetei vannak, szívecskéket küld, érdeklődik irántam, stb, szóval érzem, hogy törődik velem, de nem tudom elhinni, hogy még mindig annyira rosszul van, hogy ne tudnánk találkozni legalább egy kicsit... Azt mondta, nem akarja, hogy én is beteg legyek, ez oké, csak én meg már folyton azon gondolkodom, hogy elküldöm a pics**ba, de még sem tudom megtenni, mert annyira kedves velem.


Egyszerűen nem értem. Szerintetek tényleg beteg?


2020. febr. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Truecelstc

Dicka Estrogenic

Toca Gigantica

Stupidkid


és még sokan mások

2020. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elküldeni, hozd fel, hogy most hétvégén szívesen találkoznál vele, mert már hiányzik. Aztán meglátod, mit mond rá. Ha most is passzol, az furcsa.
2020. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok, mi?
2020. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet van valakije, és te vagy a titkos második. A barátnője pedig előtted titkos. De nem biztos, ne legyen igazam.

Az is lehet, hogy lusta.

Vagy tényleg lázas.

2020. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondod neki azonnal találkozni akarsz vele, ha megijed, viszakozik, megmomdod neki ez így nem kapcsolat, és hogy gyanús az hogy hetekig elhúzza a dolgot, és hogy ez így szakításhoz is vezethet, szóval mondja meg kerekperec mi a gondja, ha tényleg beteg talizol vele és meglátod.
2020. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira remélem, hogy az lesz az egésznek a vége, hogy kiderül, hogy tényleg beteg, te pedig itt gyanúsítgatod ahelyett, hogy megértő és támogató társ lennél ezekben a nehéz időkben...
2020. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hetekig senki se beteg
2020. ápr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagyis akut problémával.
2020. ápr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!