Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy 12 eves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy 12 eves, , ellaposodott, , parkapcsolattal, hogy ujra mukodo lehessen?

Figyelt kérdés

12 eve elek elso emeber az eletemben (17 evesen ismertem meg)nagyba dult a szerelem,a mult ev elejeig,mikor rajottunk mind a ketten,hogy unalmas lett a minden napi eletunk,a nemi eletet is belertve.mind ezt tudva egyikunk sem akarja feladni a kapcsolatunkat,mert szeressuk egymast.az utobbi idoben eleg sokat civakodunk es ojan dolgokal sert meg ,hogy nincs nagy ertelme,de sajnos anyira megsert vele hogy,egyre jobban kiabrandulok belole.nem tudom miteveo legyek nem akarnam abbahgyni,mert szeretem.

nincs aki tanacsot adjon nekem,megkerlek ha tudtok segitsetek tanacsadassal.elore is koszonom


2010. aug. 16. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
OMG. A helyesírásról még nem hallottál gondolom.
2010. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Haggyad már a helyesírását, mert te biztos milyen nagy király vagy, hajjj mért bukóznak az emberek?!

Figyelj! Ez benne volt a pakliban, nem ismerkedtél, rögtön az első fiúval összekötötted az életed, várható volt, hogy egyszer túlnő rajtatok a kapcsolat. De lehet bele színt is vinni. Kezdeném a nemi élettel, teli van a net kíváló praktikákkal e célból, olvasgass, vegyél át trükköket. A hétköznapi élet már százszor nehezebben színesíthető. Sajnos erre nem is tudok tanácsot adni, talán majd a következő válaszoló segít.

Sok sikert!

2010. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek el egy nyelvtan órára,az biztosan felfrissíti a kapcsolatotokat
2010. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...
2010. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OFF: Járjatok együtt nyelvtan tanárhoz.

Nem, elnézést az előbbi megnyilvánulásomért!


Értem a problémádat. Talán egy hosszú hétvége, egy romantikus, nosztalgiázós este jót tenne. Illetve, ha új dolgokat próbálnátok ki az ágyban. Rengeteg oldal van a neten is, ahol adnak erre tippeket.

Ezeket viszont csak az után, miután megbeszélted vele, hogy rosszul esik Neked, amikor beszól. Kérd meg, hogy vegyen vissza magából, mert ez már téged nagyon bánt. Ha ezt sikerült tisztázni, jöhetnek a nagy esti hancúrok! :)

2010. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg felfújni egy lufit, amit egyszer már kipukkasztottak! Sok sikert!


Megszoktátok egymást, azért nem akartok továbblépni. Mert el kéne kezdeni megint ismerkedni. Élni.


FS

24/F

2010. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!