Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a párkapcsolattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a párkapcsolattal járó dolgokból. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés.7 hónapja vagyunk együtt,de elegem van már abból hogy nem vagyok "szabad",tehát nem tudok azt csinálni amit akarok,és alkalmazkodnom kell....
2011. szept. 7. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha valakit igazán szeretek akkor ez nem gond. meg van a közös hullámhossz?

De gondolom te inkább olyan szabadabb típus vagy, amit megértek. Te tudod mit szeretnél igazán, mit érzel iránta, vagy akarod-e egyáltalán ezt a kapcsolatot.

2011. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát megis van meg nincs is meg a közös hullámhossz.....annyit tudok hogy sokkal egyszerübb volt az életem még szingli nöként...
2011. szept. 7. 17:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek neked párkapcsolat? Minden kapcsolat kompromisszumokról szól, ha nem megy lépj ki belőle.
2011. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked nem való a kapcsolat... ilyen is van, te beletartozol. Nem kell erőltetni, vagy egy ugyan ilyen szabad embert kell keress!
2011. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet csak annyi a bajom hogy tapasztalatlan a másik fél...nem éreztem magam még így ahogy most egy párkapcsolatban sem :S
2011. szept. 7. 17:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer kirakod ezt a pasast és olyannal kezdesz párkapcsolatba, akibe szerelmes vagy, meg fognak oldódni a problémáid.

A szerelem legjobb fokmérője, hogy mennyire vágysz a szabadságra. Esetedben erősen közelít a nullához. Hány éves vagy?

2011. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
hát b@zd+ dobd ki ha ennyire terhedre van, ezt a hü.lye kérdést... kit érdekel, hogy bajaid vannak a párkapcsolattal? magánügy, ez a te problémád, és nem is értem mit vártál, hogy majd mit írunk neked? hogy: jajj virágszál ne aggódj, majd minden rendben lesz, tutira a pasid a hibás, te meg egy ártatlan angyalka vagy, f@szt! egyszerűen csak r*b@nc vagy és azt jobban élvezted ha minden nap 5 pasi b@szott meg mint hogy 7 hónapja ugyanazzal kell du.gnod... hát most előtörtek r*b@ncos ösztöneid, hát húzzál vissza a sarokra, ha honvágyad van...
2011. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

17:14,

24 éves vagyok,a barátom meg 25 és én vagyok neki az elsö nö az életében.....bocs a hibákért de nem magyar a billentyüzet ..

2011. szept. 7. 17:28
 9/16 A kérdező kommentje:

17:18,

hogy te mekkora egy féreg vagy...

aki a világra nyomott az a r*b@nc.Neked szeritem valami nincs rendben az agyaddal.Egész életemben az a 3. pasim,attól hogy vannak ilyen gondjaim az nem biztos hogy r*b@nc vsgyok.Inteligencia szinted meg egyenlö egy hintalóéval

2011. szept. 7. 17:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat megjárt nőként én ugyan így vagyok.Csak annyival másabb hogy,7 éve folyamatosan szünet nélkül kapcsolatokba élek és elfáradtam.Unom le futni ugyan azaokat a köröket,megismerni....megmutatni magad hogy milyen is vagy....Aztán rádöbbeni hogy,ő nem tudja azt amit ez előző,beszámolni mindenről és várni a csodát hogy ő lehet hogy még sem olyan mint a többi.pff.....eltelik egy idő és rájössz hogy,megint benézted és csalódtál!!!!Ha mégegyszer egyedül leszek biztos hogy,nagyon sokáig egyedül leszek mert elegem van:S
2011. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!