Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elhagyom a páromat több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagyom a páromat több éves kapcsolat és együtt élés után mert már nem érzem azt a mit kéne és nem érzem jól magam vele akkor én rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%
Ne a múlt miatt legyetek együtt, a jelenben kell boldognak lenni. Azzal mire mész, hogy egyszer régen boldog voltál vele? Szeretnéd így leélni az életed? Ha már nem lehet megjavítani sem, akkor szakíts, mindenki megérdemli a boldogságot.
2021. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem még mindketten fiatalok vagyunk és nem azt tervezem hogy pár évenként kapcsolatot váltok, mert idővel majd családot szeretnék de nem akarok egy olyan kapcsolatban lenni életem végéig amiben már nem vagyok biztos és a párom is észrevette hogy már nincs köztünk rendbe valami, már szex is egyre ritkábban van,és egyre jobban úgy érzem hogy már csak megszokásból vagyunk együtt. És az életünk sem úgy alakult ahogy elterveztük főleg hogy itt van ez a tetves vírus dolog még rá tett egy lapáttal.
2021. febr. 5. 12:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

#10. 🤣🤣🤣 Személyiség fejlődésről még nem hallottál, mint látom. Ahhoz pedig önismeret kell. Az önismeret meg abból áll, h megismered magad, a mozgató rugoid, stb. Ehhez pedig igenis kell, h tudd megvalaszolni, h miért untál meg vkit, h tanulj belőle, és jobb, stabilabb és sikeresebb párkapcsolaid/életed legyen. 😊😊😊

7-es voltam, ha esetleg nem lenne egyértelm.

2021. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Alapvető biokémiai ismeret, hogy a szerelemnek nevezett hormonbomba 2 legfeljebb 3 éven belül elmúlik. Nincs évtizedekig tartó szerelem biológiai értelemben. Az 50 éves házasokon nem a szerelmet látod, hanem a szeretetet, ragaszkodást, biztonságérzetet.


Kérdező, fiatalon ez normális, mindenki a szerelem érzését keresi, én is szakítanék a helyedben, szakítottam is kb kétévente. Viszont azt érdemes magadban elfogadni, hogy a szerelem kivétel nélkül minden esetben el fog múlni. Ha házasságot akarsz és családot akkor tudd, hogy nagyon sokat kell majd tenni azért, hogy hosszútávon is működjön, napi szinten kell foglalkozni a másikkal. Mert minden kapcsolatban vannak gondok, lesznek szexmentes időszakok, lesz amikor nem kívánod a másikat vagy ő téged. És lesz amikor utalni fogod, lesz amikor szerelmes leszel a szomszédba és ezek normális dolgok.

A házasság nem egy rózsaszín cukorvatta felhő, ahol minden működik magától, mint amikor hajt a szerelem.

2021. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!