Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a pasim mennyi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a pasim mennyi a sansz hogy ad egy új eselyt?

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon lerohant az erzeseivel ilyen love bombing hoz hasonlóan es óvatos voltam mert utana olvastam , hogy az ilyen rosszul szokott végzödni , amilyen gyorsan alakul olyan gyorsan is er veget

Mondtam neki hogy az idö a megoldas hogy a bizalmam megnyerje de neki nincs ideje a vegtelensegig varni , amig eldöntöm hogy mit akarok stb

Közben megtörtent köztunk minden es en sem voltam mindennel elegedett peldaul hogy sérelmekre hivatkozva elborult a szerelmesek napjan stb es csak telefonon beszeltunk , igaz hogy eleg sokat

Föleg hogy mondta hogy teljes kizarólagos kapcsolatunk van , akkor szerintem ott nem illik serelmek möge burkolózni stb

Vegul egyre ritkabban hivott es talalkoztunk es mondtam hogy nem erzem magam szeretve es az az erzesem hogy massal is kavar

Erre azt mondta hogy ezt mar nem turi , a gyanusitgatasaim es a hisztis kirohanasaim , hogy sose tudja hanyadan allunk es vege , ha igy érzek , ne fárasszuk egymast

Utana letiltott mindenhol csak a skypeon nem en ra egy napra irtam neki hogy adjon meg egy eselyt , es elnezest , mondta hogy fogjam fel , hogy vége

De ilyet meg csinalt azelött is csak visszavette a blokálást , igaz rövid idön belul , fél nap , pár óra .

Most ez pénteken törtent azóta se kép se hang .

Mondtam hogy legalabb maradjunk baratok de arra se reagalt

Ezt meg penteken mondtam .

Úgy érzem hogy megalazkodtam tudom , sose csinaltam eddig ilyet , de azt mondtam ok , lehet hisztisebb voltam es nem mentem bele az összebútorozásos terveibe és megértem valahol hogy elege van

Folyton úgy éreztem hogy a kapcsolat túl gyorsan halad , es eláraszza a magánszférám befutott a munkahelyemmel is hivatlanul , a kollegak mindenki latta meg a kapcsolat legelejen , amikor nem tudtuk mi lesz stb

Miert nem akar legalabb egy baratsagot megtartani , ha mar mindent tudunk egymasról , le is fekudtunk parszor , akkor miert kell minden hidat felégetni ?

Mennyi a sansz hogy megis felveszi a kapcsolatot ?



2019. febr. 24. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kis esze többet feléd se néz...

Tehát amikor tepert, próbálkozott akkor "túl gyorsan halad a kapcsolat". Ezzel cseszegeted egy ideg. Majd ennek hatására ő visszább vesz, ekkor nehisztizel, hogy biztos van valakije... Hát besz.rás.

Meg persze te kicsit sem szeretted őt, hiszen ha szerelmes az ember akkor nincs olyan, hogy túl gyors. Nem hisztizik azon, hogy most éppen benézett a másik a munkahelyére. Simán álmodozik összebútorozásról. Te kicsit sem szeretted szerencsétlen srácot, és emellé még igazi hisztis pcsa is vagy akinek semmi nem jó. Minek neked így kapcsolat vele?

2019. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mar megbocsass , de van egy gyerekem aki 12 eves es emiatt lassabban óvatosabban kell gondolkodjak , nem hübele balazs módra és talán elvárható a turelem .

Ö mar elsö talalka utan mondta hogy szerelmes es hazasodni akar .

Ez szep es jó , de hihetö ?

2019. febr. 24. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leírásodból nem úgy tűnik mintha bármit is szeretne tőled. Az ilyenekből nem szokott szerintem túl sok jó kisülni. Egy 12 éves gyerekkel(megy úgy általában is) hagynám az egészet.
2019. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha van mar egy 12 eves gyermeked, es nem az apjaval elsz, az mindent megmagyaraz...
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tipikus egyéjszakás pasi. Lehet, hogy volt 2-3 éjszaka is, tök mindegy, nem mindegyik elég gerinces hozzá, hogy a szemedbe mondja. Sőt, egy részük még saját magáról se tudja, hogy arra hajt. csak úgy indokolják, hogy nem egy éjszakát akartam, de nem volt jó a szex, blablabla...Aki nem egy éjszakát akar, az nem lép le akkor se, ha elsőre nem tökéletes a szex. A szex után ez a típus eltűnik, ha elő is bukkan újra, akkor már megváltozott viselkedéssel, mert nem meri a szemedbe mondani, de már nem érdekled. És addig viselkedik így, amíg ki nem dobod, hogy aztán ne őt, hanem magadat vádold.
2019. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tökre tipikus eset. Az a fajta, aki az első pár szexig a csillagokat lehozza-szóban. Aztán amikor nyeregben érzi magát és rád un, úgy alakítja a dolgokat, hogy te gyere ki belőle sz.. rul. Hidd el, aki nem csak a p.. ncidat akarja, az nem fog így eltűnni az életedből!
2019. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszokat

De ilyenkor mar massal kavar vagy tenyleg soha többet nem fog egy sort se irni ?

2019. febr. 24. 18:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk hatvan eves nem srac
2019. febr. 24. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
van olyan rublika, hogy tini párkapcsolatok felnőtteknek. Ott profik válaszolnak minden felvetésre
2019. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engedd el...
2019. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!