Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élünk olyan világot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élünk olyan világot, hogy egyszerűbb barátnőt szerezni, ha hazudsz és azt hiteted el velük, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Bezzeg, ha elárulod azt, hogy mennyire roncs vagy akkor eldobnak. Pedig ugyan az az ember vagy csak az első esetben nem árulod el az érzéseid.
2021. febr. 6. 03:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Mert nincs szűkségem lelkileg nyomoroncokra mikor avn elég bajom magammal is. 27N
2021. febr. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező! Valószínűleg azért, mert egy szellemileg ép ember nem vágyik egy mentális betegségekkel küzdő alakra. Ha tényleg valós szellemi problémákkal küzdesz az életben, akkor ajánlom, hogy látogass el egy pszichológushoz. Fejlődj, változz jobb irányba. A nők is a fejlődőképes férfiakat szeretik, nem pedig a személyiségzavarosakat.
2021. febr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, ha hazudsz, is ki fog ütközni a problèmád 1-2 hét múlva, és ott hagy.

Senkinek nem kell kolonc.

2021. febr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%

3mas neked mi bajod? miért lenne szellemi betegségekkel küzdő? a mennyire " mennyire roncs" ot lehet máshogy is érteni..


hát jah én is szivesen elmondanám mennyi szart okozz a munkám, helyette azt hiszik arany életem van mert nem kell robotolnom.. és igen, ilyet ismerkedéskor hanyagolni kell.. szal igaza van a kérdezőnek, de a csajok is "szerepet" játszanak :/

2021. febr. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%
Mert a vilag felszines.
2021. febr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Kapcsolattól az emberek azt várják, hogy jobb legyen az életük. Ha a másik személy egy roncs, csak lehúzza az energiád, ki vágyik erre?

Hazugságra építeni a kapcsolatot rövidtávon működik, de idovel mindketten ráeszméltek, miért is vagyok vele? Hiszen nem engem szeret, hanem a hazugságaim, évekig nem tudsz szerepet játszani, egyáltalán nem tesz boldoggá ha nem engem szeretnek, hanem egy megjátszott szerepem.


Ha egy roncs vagy, tedd rendbe az életed, ne mástól várd mindent oldjon meg helyetted. Ha mégis ezt várod, legalább légy őszinte!

2021. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem vagy ugyanaz az ember. Megjátszod magad. Te mit szólnál, ha az amúgy megfelelő külsővel rendelkező kedves, aranyos leányzó a 3. randin bevallaná, hogy pl játék/drog/akármifüggő, vagy erősen hűtlen típus, esetleg rendkívül komoly anyagi gondjai vannak?

Ugyanaz a kedves, szép lány lenne, hirtelen mégse kapkodnál utána!

Az ember legtöbbször társat, partnert keres, akivel könnyebb az élet, nem megmenteni való embereket. A legtöbb megmenteni való ember meg a nagy kapkodásában rengetegszer rántja le maga mellé a gödrébe a segíteni akarót. Ebből egy értelmes, magát becsülő ember nem kér.

Ha eljátszod, hogy nincs baj, akkor meg hazudsz. Előbb utóbb rá fog jönni és duplán lesz oka ajtót mutatni.

Mi a megoldás? Dolgozz magadon! Gyere ki a gödörből! Építsd fel magad, rakd össze! Ne használni akard a másikat, hogy az majd meggyógyít, mert nem fog, csak ártasz neki is, aztán meg csodálkozol, hogy megint nem sikerült..

2021. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
A nők igénylik, hogy folyamatosan hazudj nekik, így vannak bekalibrálva.
2021. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Mert mindenki nyugalomra, kiegyensúlyozott életre vágyik. Most hiába duzzogsz, nem tudom a roncs mit takar, de mondjuk egy alkesz, rinyagép, mentális beteg nekem se kéne.
2021. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Tehát ha pár hét után vallja be a csaj, hogy amúgy férjnél van és van 3 gyereke, akkor téged se fog zavarni, hogy hazudott, hiszen a személyisége fogott meg, abba szerettél bele. Oké. 👍
2021. febr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!