Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művészek mind ilyenek?

Figyelt kérdés
Minden rossz lépését azzal igazolja, hogy az művészeti célt szolgál. Azért csalt meg, azért ütött meg, azért nyúlt kábítószerhez, azért szórta el a pénzét, mert ő művész és ez az önkifejezésének a része. Neki szabad ezeket, mert ő egyedi és különleges személyiség, de más emberek egyszerűek és sablonosak, ők tartsák be a szabályokat.

2021. febr. 6. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Aki ezt neki elhiszi, az egy idióta. Röviden.
2021. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

A barátommal mindketten szakmaszerűen művészettel foglalkozunk, igaz, más tereken (én irodalommal, ő festészettel), és nem hogy nem csaltuk meg egymást, ahogyan az előző partnereinket, de agresszívak se voltunk soha és a legtöbb kábítószer, amit fogyasztottunk, az pár füves cigi volt Amszterdamban.

Hülyeség, amit állít, egy nagyon gyenge magyarázat. Nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele és a művészet semmilyen erőszakra és hazugságra nem mentség. Egyébként milyen művészettel foglalkozik? Vagy csak ül a seggén és állítja, hogy mekkora egyéniség?

28/N

2021. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem mind ilyen, viszont itt miért nem üvölt senkinek a NÁRCIZMUS??


Mérgező, szakíts vele, nem normális!

2021. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
A művészet önfeláldozás, nem önámítás. Szerencsétlen kóklernek add ki az útját minél hamarabb.
2021. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Van olyan művészeti ág, ami magamutogatáson alapul és nem önkifejezésen. Ilyen pl. a színészet, énekesek. Az írók kifejezetten háttérben szeretnek lenni, a festők sem feltétlen magamutogatásból alkotnak. De azért simán lehet persze olyan színész, aki át akar adni valamit és nem az élteti, hogy ő legyen a világ közepe és simán van olyan festő és író az ismertségi körömben is, akiben rendkívül erős magamutogatási vágy van. ők szerintem nárcisztikusak, ami nem egyenlő a személyiségzavarral. És aztán vannak, akik személyiségzavarosak. Szerintem amikor valaki középszerűnek gondol másokat csak azért, mert nem az élteti őket, hogy minél több követő és like legyen a Fb-on és kb. mindenki a lábuk előtt heverjen, az már a személyiségzavar jele. Ők el sem tudják képzelni, hogy egy fogtechnikus, aki képes új arcot is varázsolni akár egy szép koronával, semmiben sem középszerűbb, mint az, aki a színpadon áll.

Mindenesetre akár magamutogató, akár introvertált egy művész, valami gáz általában sajnos van vele.

2021. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazából csak zenét hallgat és néha képeket szerkeszt. De amúgy inkább csak szidja a nem művészeket.
2021. febr. 6. 10:57
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

"ő művész és ez az önkifejezésének a része"

Ez nem igaz, nem tartoznak össze ezek a dolgok.

Ő mentális beteg ÉS művész.

2021. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Na, már a zenehallgatás is művészeti ág?:DDD
2021. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

... és egyébként így, betegen nem is olyan jó művész, mint lehetne egészségesen.

!

2021. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

#5-nek: Rengeteg színészt és zenészt ismerek, tőlük se lenne se elfogadható, se érthető ez a viselkedés. Ezek a művészeti ágak ugyanúgy önkifejezések és nem magamutogatások. Az, hogy az adott személy mennyire introvertált vagy öntelt az teljesen egyénfüggő, semmi köze az adott művészethez. Én például íróként kifejezetten emberközpontú vagyok, de találkoztam már kifejezetten félénk zenésszel.


#6-nak: Az ő gondolkodása alapján az emberek 98%-a művész, szóval még a fogalommal sincs tisztában. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy ő sem művész, sőt, szégyent hoz a fogalomra, de szerintem egy szót sem érdemes pazarolnod rá.

28/N

2021. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!