Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Művészek, tudósok, igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művészek, tudósok, igényes emberek: ti hol próbáljátok megismerni a társatokat?

Figyelt kérdés

Nem az alkalmi partnereket, hanem a társatokat az életre.


Egyszerűen nem jövök rá, hogy hol bújkálnak a megfelelő férfiak a 30-as, 40-es korosztályban. Vagy már tényleg elkeltek mind...?



2012. aug. 8. 20:56
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:
az ilyen emberek már rég nem Magyarországon laknak, ha valaki komolyan gondolja a művészetet és h tudós lesz az elmegy külföldre...
2012. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

valamiért törölték a válaszom,

leírom még egyszer

magyarországon nem tolerálják a művészetet, vagy a tudományt, az van amit iskolában tanítanak, CSAK SEMMI GONDOLKOZÁS.

szal igen vagy külföldön vagy az utcasarkon ülnek!

2012. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Reménykedj a véletlenben... :S

Van egy tippem, viszont: egyedül menni kiállításra- közös érdeklődés megvan, beszédtéma adott :)

2012. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ha nem vagyok művész vagy tudós máris alacsonyabb rendű lennék? Ezzel a hozzáállással nehéz lesz. Én elbeszélgetek a CERN—től az ókori Egyiptomig sokmindenről, pedig csak egy "buta" katona vagyok.
2012. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

CERN-es katona fiú: ne haragudj, a kérdésemmel nem megbántani akartam senkit...


Az érdekelne, hogy azok, akik nem a Szigeten vagy a szórakozóhelyeken ismerkednek, akik nem cicababákat keresnek, azok hol néznek körül? Csak a saját kutatóintézetükben / egyetemükön / művésztelepükön vagy van más tippjük?

2012. aug. 8. 23:55
 6/12 anonim ***** válasza:

A kutatókat nem tudom hol kutatnak lányok után, :)

de a művészeknél azért elég vegyes a történet. Nem szabad elfelejteni a művészek azért általában tudnak élni, nem vetik meg a szórakozást, italt bulit sem. Sőt amennyire magányosak és befordulóak annyira bulizósak tudnak lenni. Tehát szerintem egy művészt akár egy szokványos szórakozóhelyen is lehet találni. Természetesen egy bizonyos kor felett ez változik, de ehhez nem kell művésznek lenni minden emberrel így van. 30 felett szerintem a művészek lecserélik a szórakozóhelyeket, kulturáltabb elegánsabb pubra, esetleg kiállításokon, rendezvényeken ismerkednek. A művésztelepet azért nem gondolom, mert azért általában az egy zárt összeszokott közösség, ha addig nem jött össze ott valakivel nem hiszem hogy x év után kitalálja hogy mégis.

2012. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de az utóbbi gondolatot továbbfűzve, ha te beállítasz idegen egyedülálló nőként egy művésztelepre, elég komoly lehet az esélye hogy felkelted az egyedülálló művész urak figyelmét. Főleg hogy szinte vetélytársad sincs, max ha más új lány is csatlakozott, egyébként kitűnnél a megszokott közegből.
2012. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tudós, sem 30-40-es korosztály, még csak férfi sem, viszont én is művelt, értelmes, igényes embernek tartom magamat. És szintén nehéznek találom így a párkeresést, rengeteg a közönséges, felszínes, tanulatlan ember. (Nem CERN-kutatót keresek társamnak, nade azért legyen meg egy bizonyos intelligenciaszint!)


Már nincs igény a kultúrára, minél butább egy ember, annál jobb. Az ilyenekre néz fel sajnos a csorda mostanság...

2012. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan buta ez az elgondolás.

Nekem még érettségim sincs,mégis remekül elbeszélgetek(barátként)tanárokkal,festőkkel,ügyvédekkel,pszichológusokkal.Pedig olykor még a hely(telen)esírással is gondjaim akadnak(sajnos)

Az ember nem feltétlenül buta attól,hogy nincsenek iskolái.Ha szétnézel ma már boldog boldogtalan diplomával rohangál,de korántsem a tehetsége miatt.

Azt ajánlom ne légy ilyen szűk látókörű és ne a tudóst keresd,hanem az embert.

2012. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus értelemben nem vagyok ugyan művész - ha csak a közírás nem számít művészetnek - de valóban elvontabb vagyok az átlagnál, úgyhogy válaszolok, aztán, ha nem tekintesz érintettnek, nem veszed figyelembe.


Én kifejezetten nem szakmabelit kerestem magam mellé. Korábban kutatóként dolgoztam, onnan vándoroltam az írás világába, és abban az időben egy kollégával éltem. Nagyon jó volt a kapcsolat, de nem volt elég magán szféra. Szerintem az embernek szüksége van rá, hogy legyen egy-két dolog az életében, ami csak az övé. Ráadásul én versengő típus vagyok, és ha egy területen tevékenykedünk, az egyikőnk úgyis jobb a másiknál, és ezt nehéz egy versengő típusnak ezt nehéz feldolgozni.


A magunkfajta író-lelkek egyébként jobbára valóban romkocsmákban lelhetők fel egy sör mellett, vastag cigarettafüst-felhőbe burkolózva, és élénken vitatkozva a szíriai helyzetről, a magyar politikáról vagy a Higgs-bozonról.


30N

2012. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!