Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy kollégámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy kollégámmal egy bulin, de van egy másik csaj is. Mit csináljak, hogy megtartsam? Jogosan vagyok féltékeny a másik lányra?

Figyelt kérdés

A kollégámmal nagyon jól kijövünk, hülyéskedünk, találkozunk munkán kívül is, de úgy éreztem eddig csak haverként tekint rám...de hétvégén együtt mentünk bulizni és összejöttünk végre.:)

Viszont van egy másik csaj, aki a kiszemeltem testvérének a volt barátnője... És vele is kb annyit találkozik, mint velem és állítólag csak barátok, azt mondta soha semmi nem történt köztük.

De sokszor felmegy hozzá "dvd"zni a csaj, vannak olyan képek,hogy puszit ad neki (igaz csak az arcára, de akkor is:S), úgy lettek jóban,hogy vigasztalta a szakítás után...és nagyon sok közös programjuk van, bécsi kirándulás, strand...sőt együtt mentek opera előadásra!!! Pedig a kollégámhoz nem áll közel az a műfaj finoman szólva. Állítólag nem tetszik neki, de az a csaj úgy néz ki, mint egy fotómodell, egy gramm felesleg nincs rajta, gazdag, divatos,márkás ruhákat hord, minden menő bulin ott van, kocsival jár, celebeket ismer, és csak 19éves... és persze nagyon beképzelt.

Hogy deríthetném ki az igazat? Hihető,hogy semmi nincs köztük és nekem még mindig van esélyem?? Lehetséges,hogy az a sok közös program csak barátságból van?:S Vagy csak egy éjszakás kaland vagyok és ez a másik csaj is ugyanebben a szerepben van? én 24/L a fiú 25/F


2010. aug. 16. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ugy hivjak a csajt, hogy Sima Viktoria?:D
2010. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem
2010. aug. 21. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy van köztük valami...
2010. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!