Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ezzel a férfival? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Próbálok vele szexen kívül találkozni, hogy minimálisan is de többnek érezzem magam, mint egy használati tárgy. Most a korlátozások miatt nagyon nehéz ezt kivitelezni.

Kértem találkozunk, menjünk sétálni, amire el is jön, de MINDEN alkalommal ha nem nálam vagyunk - vagyis nincs szex - veszekedés lesz a vége, belém köt, szó szerint, olyan feszült lesz 10 perc alatt, mint egy elektromos kiállás... lehord minden utolsónak, én meg sírva megyek haza..


Különben ő mindig akar találkozni NÁLAM, és abból mindig szex van. De szerinte ő sose azért találkozik velem... szerintem mindig azért találkozik velem, mert ha én nem kérem, hogy a szabadban legyünk (fizikailag nem lehet szex) akkor ő ugyan elfogadja, de mindig, mindig, mindig kiabálás, veszekedés a vége.. és ő sosem mondja, hogy menjünk ide, vagy oda.


Ő tagadja. Azt mondja, ÉN szégyellek vele menni bárhova is (!), aminek én soha, soha, SOHA semmi jelét nem adtam. Én különösen nagyon szeretek vele bárhova is menni, vagy bárhol együtt megjelenni.



2021. febr. 7. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem ez egyértelmű, hogy csak szexre kellesz neki.

Azért ideges mert tudja hogy olyankor nem lesz szex.

Te mit szeretnél kapcsolatot vagy csak szexet?

2021. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Miért akarsz bármit is ettől az embertől? Nem nyilvánvaló hogy ő csak szexet akar?

Ha ennél többre van szükséged, akkor nem ő az akit keresel.

2021. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Keress mást :)
2021. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segítenek?
2021. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, ennyi próba után miért akarsz még mindig "rendes" kapcsolatot tőle, mikor annyiszor megmutatta neked, hogy erre teljesen alkalmatlan..
2021. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Sosem fogom megerteni, hogy hogyan lehet valaki ennyire egy rongy es az ilyen seggfejek utan miert kaparnak. Az ilyesmi miatt mernek annyi mindent bejatszani ezek a luzer pasik is, mert hagyjatok magatokat.

Ez a ferfi soha nem fog veled erzelmi koteleket kialakitani, fogadd el, vagy lepj tovabb.

2021. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy miért pont hozzá ragaszkodsz ennyire.
2021. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten meg kellene értened, hogy ha járnátok akkor oké, hogy elmentek erre-arra, de ha csak szex van, akkor értelemszerű neki, hogy azért találkoztok, hisz nem kell randizni se vinnie, hogy lefeküdj vele.

Ha neked ez nem elég, akkor tisztázd vele, vagy keress mást, bár szerintem ha csak veszekedni tudtok, azt semmi értelme erőltetni. Csak megutálnátok egymást.

2021. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress másik szexpartnert 🤷‍♂️
2021. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Welcome to the fuckzone...
2021. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!