Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több férfival is lenne lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több férfival is lenne lehetőségem összejönni, de. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyanba vagyok szerelmes aki nem szeret. Enyhítenék az ex hiányát és szeretem is őket, de nem tudnám velük elképzelni egy életre, úgy ahogy a szerelmemmel. :/ Soha senkit nem fogok nála jobban szeretni csak mással működőképes lehet.
2013. febr. 1. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nincs ló, jó a szamár is.
2013. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mégsem maradhatok egyedül amíg élek... Bár nem szeretnék kihasználni senkit.
2013. febr. 1. 02:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valakivel összejössz, akkor az nem kihasználás, ha szereted. Nem lehet mindenki mindenkibe szerelmes.

A szeretet néha sokkal fontosabb, mint a szerelem.

A szerelem elmúlik hamar, de az igaz szeretet akár örökké is tarthat.

2013. febr. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor nem is szerelem hanem barátság extrákkal kapcsolatocska. Valahol szeretnék közös jövőképet látni, gyerek, házasság. Persze nem az első pár hónapban. :D Esetleg 1-2 év után alakul ez ki.
2013. febr. 1. 03:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sablonosan hangzik, de az idő tényleg megoldás. Én is így voltam. Nekem 2 év kellett ahhoz hogy elfelejtsem, és más fiúkkal is el tudjam képzelni az életem. Mert addig egyre se tudtam ránézni. Szóval kitartás! :)
2013. febr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a barátság extrákkal elég morbid kifejezés egy olyan kapcsolatra, ahol szereted a fiút, csak nem vagy szerelmes belé.

A barátság extrákkal más jellegű kapcsolat, vagy ahogy te nevezted kapcsolatocska.

Szerintem, ha így látod jónak, próbálkozz eleinte ezzel a barátság extrákkal kapcsolatocskákkal, hátha közben megtalálod azt a srácot akivel közös jövőt tudsz építeni és tervezgetni.

2013. febr. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom eldönteni melyiket szeretném... :D
2013. febr. 1. 04:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Válaszd a legmegbízhatóbbat, ha hosszútávra szeretnél választani, ha nem vagy biztos az érzéseidben, azaz nem akarod megbántani a legrendesebbet, akkor válaszd a legjóképűbbet, ha nem jön össze vele hosszútávon, neki egyszerűbb lesz továbblépni, már ha komolyabban tervezne...
2013. febr. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem néznek ki jobban, mint az exed, akkor egyikbe se fogsz beleszeretni soha.
2013. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem használod ki őket, ha le is fekszel velük :D
2013. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!