Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar h a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar h a barátomnak voltak rajtam kívül is szerelmei? Mással is előfordul?

Figyelt kérdés
Nem tudom h normális dolog e, de egyszerűen megbolondulok ha arra gondolok hogy a barátomnak voltak elöttem szerelmei... 23 éves és én vagyok neki az 5 igaz szerelme, azt mondja.Pedig vannak köztük olyanok akivel vagy 3-4 hónapot járt..és ez is zavar, hogy ahoz a kapcsolathoz hasonlítja a miénket.Lehet hogy azért érzem ezt mert nekem ő az első barátom..
2010. aug. 16. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is zavar, igaz én még csak 15 éves vagyok, de akkor is, az én barátom ugyanugy, szóval nem vagy egyedül :)
2010. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanilyen* bocsi
2010. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a féltékenységedet sürgősen küzdd le szerintem. Nem véletlenül lett vége azoknak a kapcsolatoknak, és nem véletlenül van most Veled. Teljesen felesleges a múltra koncentrálni, ha ilyeneken akadsz ki, könnyen elveszítheted... Igazából az a legjobb, ha úgy gondolsz erre az egészre, hogy a múlt is hozzátartozik a szerelmedhez, és az előző barátnői is hozzájárultak, hogy most olyan legyen, mint amilyen. A lényeg pedig, hogy most Veled van, és Téged szeret! Örülj neki és élvezd.
2010. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg csak 14 vagyok, és engem is nagyon zavar:PAzért igyekszem nem féltékenykedni:)
2010. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!