Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem/tudom/szabad kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem/tudom/szabad kifejeznem hogy szükségem van a szexre, mert onnanstol helyből lekezel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

A srác akivel vagyok olyasmi stilusu vagy személyiségű, hogy mindent meg akarna adni ami nekem kell csak szoljak, bármire képes a szexért.

Csak épp...nekem semmire nincs szükségem a szexhez..:( sőt nekem ez nem is megy, hogy lehuzzak vagy ugráltassak vkit vagy szorakozzam, játszmázzam vele mielőtt megkapna.


Es feltűnt az, ha úgy adom neki magam hogy kb a kisujját nem kell értem mozditania, oké a szex megvan, de nem tisztel, vagy hanyagol, nem is ír, szoval akkor köszönjem is magamnak hogy ha a nagy semmi kell hát azt is megkapom a szex mellé.


És most az van, hogy multkor en nem akartam találkozni vele mert épp nem rossz napom volt, kért könyörgött pedig stb, de offoltam.

Ezután abszolut hanyagol talán megsértettem, stb


Nem azon agyal hogyan vonzhatna magához, vagy netán hogyan hozhatná meg a kedvem, hanem csak semmi nem ir nem hiv, le vagyok ejtve.


De nekem meg már kellene ő, akarnám őt, kémia, stb van.

Es ha mindez ugye a nagy semmitől lett, azaz hogy ha ő le se ejt akkor is akarom őt, szoval ha ezt megtudja megint le fog kezelni és ugy vesz akár mint egy boomerangot.

Azaz biztos hogy lenne szex, de abban aztán köszönet nem..


Szoval moat legyek "cölibátusban"?

Hogyan kaphatnám meg őt ugy, hogy ne azt higyje, nekem erre van szükségem csak, hogy pár napig gondolkodjak magamban, aztán ugyis rohanok. Ez nem állapot igy.



#hanyagol de kellene
2021. febr. 7. 18:25
 1/10 A kérdező kommentje:
*épp rossz napom volt
2021. febr. 7. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el!
2021. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2021. febr. 7. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??? A felét nem értem ennek a nyűglődésnek.
2021. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami nagyon rossz szexkapcsolat?!
2021. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben ne legyél ezzel az emberrel, mert láthatólag itt olyan dologban nem egyeztek ami nagyon-nagyon fontos. előbb-utóbb ez a feszültség szakításhoz fog vezetni.
2021. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem járunk. Szexkapcsolat van igen. Masban nem is tudok/akarok vele gondolkodni.


De szex igy?

Totál be van farcolva. Szerintem végig sértettem hülyét csinált magábol azzal hogy könyörög nekem. Szerintem ezen nincs tul.

2021. febr. 7. 18:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Mármint én csak tippelek.
2021. febr. 7. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatom van, én vagyok a nő. Szerintem az ilyen "hisztik" nem férnek bele. Ha a partnerem nem ér rá, nem sértődök meg/nem könyörgök és ez fordítva is így van. Meg nem várom, hogy napi több 10 üzenetet írjon, sőt nem is írunk mindennap, de ettől függetlenül se érzem elhanyagolva magam. Mindkettőnknek megvan a maga élete. Ha neked több üzengetésre van szükséged, akkor beszéld meg vele, ha meg nem tudjátok helyén kezelni a dolgokat, akkor hagyjátok egymást.
2021. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem hogy lazán kezeli hogy hol vagyok hol nem.

Multkor meg kb egy drámát csinált belőle hogy biztos azert nem találkozunk mert nekem ő nem kell meg ilyenek. Azota nem ir.

De amugy 2 szalmaszálat se tesz keresztbe ami meg nekem valahol lealacsonyito.


Magyarán nem tudjuk a helyen kezelni akkor :(

Akkor ennyi :(

2021. febr. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!