Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem gondolnak bele abba, hogy egyes pasik azért veszik fel az alsónadrágjukat, mert kifejeznek valamit tudat alatt?

Figyelt kérdés

Itt nem arról van szó, hogy valaki szégyellné a méretet. Esetemben pl. inkább arról lehet szó, hogy színes életet élek. Megyek ide-oda, intézem a dolgaim.


Azzal, hogy szex után felveszem az alsónadrágom, azt fejezem ki, hogy kicsit pihenek még, aztán megyek a dolgomra. Ezután szokott megtörténni az a filmerű jelenet, hogy az ajtóban visszafordulok, és adok egy csókot a nő szájára, és azt mondom: "majd hívlak". Aztán elballagok a lifthez.


Szerintem a nők is rájöhettek volna már, hogy vannak pasik, akik aktívan teszik a dolgukat.


Ugyanakkor megjegyzem, ez számos nőre is igaz lehet, hogy gyorsan felkapják a bugyit. Ami jelzi, hogy haza kell menni, mert a férjük nemsokára hazajön, vagy ilyesmi...


2020. dec. 19. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alsónadrágban ballagsz a lifthez? Szép látvány lehet. És az a pasi, aki nem megy sehova, csak alsónadrágban flangál?
2020. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen addigra már teljesen felöltöztem, mire a lifthez érek.
2020. dec. 19. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromság.
2020. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én abba gondoltam bele, hogy ilyen hülyék mint te, hogy jutottak el odáig, hogy levegyék a gatyát egy nő előtt.
2020. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindennek megvan a maga oka.
2020. dec. 19. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés a bizonyiték arra h nincs veszve semmi azok számára akiknek még sosem volt bnőjük, ha ilyenekkel is lefekszenek mint te.
2020. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmi rosszat nem tettem, egy átlag pasi vagyok. A munka, a tanulás, csajozás érdekel.


Az, hogy te valamit találtál bennem, ami nem szimpatikus, még nem leszek rossz ember.

2020. dec. 19. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem amit mondani akarsz. Amit leírtál, az egy sima szexkapcsolat. Amiről általában mindkét fél tudni szokta, hogy csak az.
2020. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. Erről beszélek.
2020. dec. 19. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"addigra már teljesen felöltöztem, mire a lifthez érek"

Tehát elindulsz alsónadrágba, és a lépcsőházban, menet közben öltözöl?

2020. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!