Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem mutatja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolti Aladár kérdése:

Barátnőm nem mutatja meg a mellét, nem veszi le a melltartóját, vajon miért, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Baratnőm 22 éves, én 21 vagyok. Négy hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem és ő is engem. A szex nagyon jó vele, imádom minden porcikáját. Nagyon megbízunk egymásban, járunk együtt bulizni van,hogy egy hétig nálam van. Mindenben próbálok neki segíteni és ő is nekem. Sokat dicsérem, mert igényli megmert kicsit önbizalom hiányos is. Ő egy nagyon-nagyon csinos lány.

Azonban még sosem láttam a mellét és azt sem szereti, ha hozzányúlok, sőt összerándul tőle vagy elhessegeti a kezével a kezemet. Nem beszélünk erről, ez tabutéma.

Engem, viszont kezd frusztrálni, hogy mi állhat ennek a hátterébe, félek, hogy korábban megerőszakolták vagy valami hasonló. Másra nem tudok gondolni.

Egyrészt a véleményetekre lennék kiváncsi másrészt, hogyan kellene megbeszélnem ezt vele. Megjegyzem még ettől függetlenül szeretem, de nagyon jó melle van és zavar, hogy nem láthatom.



2021. febr. 8. 01:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Lehet van rajta valami hiba, azt attol fel h elmegy tole a kedved.
2021. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
24%

1. Covid alatt hova jártok bulizni?

2. Az, hogy neked jó vele a szex, nem biztos, hogy neki is jó veled.

3. Ha megerőszakolták volna, nem is akarna szexelni veled.

4. Szégyelli a mellei méretét, esetleg formáját/bimbók kinézetét, esetleg heg van rajta, vagy csúnya anyajegy.

5. Nem kéne erőltetni, hogy levegye. Dicsérni kell, hogy bombanő, meg masszírozni neki szex közben, hogy érezze, így is elfogadod. Esetleg benyúlni a melltartóba közben. Előbb-utóbb ő maga fogja levenni.

2021. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg push up és meglepődnél, milyen kicsi nélküle...
2021. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
9%
Amugy a megoldas: tudtara adni, hogy neked ez fontos, es ha nem latod a cickokat, akkor hosszu tavon nem fog mukodni a kapcsi.
2021. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
45%
Ja mondjuk a buli resze engem is erdekelne:) Bar az emberek buliznak, miert ne bulizhatnanak haznal ha 10 alatt van a letszam?
2021. febr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Én beszélgetnék erről vele.
2021. febr. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Nekem pl van az egyik mellbimbómon egy pigmentfolt, ami nagyon csúnya lilás barnás színű. Nem nagy, kb mint egy 5 forintos.

Emellett mivel G kosaras a mellem, lóg is természetesen.

Tizen, huszas évem elején nagyon zavart. De sosem tettem ikyet hogy nem veszem le a melltartómat.

Már 29 vagyok, és le se sZarom.

Beszélj vele

2021. febr. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
95%
Vagy asszumetrikus a melle. Azt sem szokták a kirakatba tenni.
2021. febr. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Valamit nagyon rejteget előled. Mond neki, hogy téged az sem érdekel, ha csak egy melle igazi, mert így is elfogadod és szereted.
2021. febr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Kicsi az önbizalma, mint írod is. Szégyelli a mellét. Én is ilyen voltam, de a volt férjemet sajnos nem érdekelte, hagyta, hogy rejtegessem mert szerette, hogy szexi fehérneműket hordok. Pedig csak hosszúkás formájú és ebből eredően eleve lógós volt. Most, hogy már gyerekem is van és tényleg lóg, nem érdekel. Már késő ezen sírni és élvezem a szexet melltartó nélkül. És nagyon sajnálom, hogy a fiatal éveimben ezzel tettem tönkre magamnak az élményt.

Ha megerőszakoltál volna, nem a mellét féltené tőled, mert nem azt szokták megerőszakolni, hanem vaginizmussal küzdene.

2021. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!