Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem mutatja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolti Aladár kérdése:

Barátnőm nem mutatja meg a mellét, nem veszi le a melltartóját, vajon miért, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Baratnőm 22 éves, én 21 vagyok. Négy hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem és ő is engem. A szex nagyon jó vele, imádom minden porcikáját. Nagyon megbízunk egymásban, járunk együtt bulizni van,hogy egy hétig nálam van. Mindenben próbálok neki segíteni és ő is nekem. Sokat dicsérem, mert igényli megmert kicsit önbizalom hiányos is. Ő egy nagyon-nagyon csinos lány.

Azonban még sosem láttam a mellét és azt sem szereti, ha hozzányúlok, sőt összerándul tőle vagy elhessegeti a kezével a kezemet. Nem beszélünk erről, ez tabutéma.

Engem, viszont kezd frusztrálni, hogy mi állhat ennek a hátterébe, félek, hogy korábban megerőszakolták vagy valami hasonló. Másra nem tudok gondolni.

Egyrészt a véleményetekre lennék kiváncsi másrészt, hogyan kellene megbeszélnem ezt vele. Megjegyzem még ettől függetlenül szeretem, de nagyon jó melle van és zavar, hogy nem láthatom.



2021. febr. 8. 01:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
#30 akkor ezek szerint mégsem érdekelt a kinézete 😉
2021. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érdekelt valamilyen szinten, csak nem foglalkoztam vele, elfogadtam, akkor így fogalmazok, egyébként az elején még a pólóját sem akarta levenni, gondolom szégyellte, de aztán mégis.
2021. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
88%
Én is jártam már így, hogy nem volt épp a legszebb, de annyira nagyon nem érdekelt. Ugyanúgy kényeztettem, mintha szép lenne, sőt még talán jobban 😋
2021. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
95%
Jól van, szerintem meg lehet ezt oldani. Amikor a lány azt érzi, hogy elfogadod, bármi legyen is, le fogja venni. Az én páromnak is 2 vagy 3 hónapjába telt, mire leimádkozta rólam a melltartót, annyira szégyelltem, mert két pattanás volt a mellem. Mondjuk amíg össze nem jöttünk, én nem hordtam push up-ot, mert úgy voltam vele, hatalmas beégés lenne, ha valakivel összejönnék és szex közben derülne ki, hogy nincs mellem. Szóval úgy ismert meg, tök laposként. De mivel szerelmes lettem, elkezdtem jobban adni magamra, sminkelni és push up melltartót hordani, amikor viszont szexre került a sor, beijedtem. De ő nagyon kitartóan és végtelen szeretettel meggyőzött róla, hogy nem zavarja, hogy kicsi. Nem olyan könnyű olyan gátlásokat levetni, amik mondjuk 11 éves kora óta az emberben kialakultak.
2021. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
92%
Lehet korábban szexuális zaklatás áldozata volt kisebb korában. Beszélgess vele róla
2021. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet, hogy műmelle van? Egyszer fürödjetek együtt a kádban.Akkor meglátod, mi a helyzet. Vagy lóg a melle, csak a melltartó tartja.
2021. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
97%
36-os, majd biztos együtt fog vele fürödni, ha szex közben se vetkőzik le teljesen...
2021. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
74%

2

Jah,mert Covid miatt nem lehet bulizni XD jó vicc


Kérdező: lehet, hogy szégyelli a kinézetét vagy lehet hogy nem egészségesek a mellei. Az is lehet (de ez tényleg csak feltételezés) hogy van valami rá tetoválva amit nem szeretne, hogy láss, vagy valami amit el akar tüntetni. Mindenképp beszéld meg vele szerintem. Mondd, hogy te szereted így is úgy is és nincs mit szégyenie előtted

2021. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek az volt a véleménye, hogy a mell a babáé, és nem a férfiaké. Hogy az anyja nevelte így, vagy a templomban hallott valamit nem tudom. Nem is engedte egyik fiújának sem fogdosni, megnézni. Elég hamar dobták is a fiúk. Hogy később a férjének engedte-e nem tudom, mert Írországba költöztek, és azóta nem találkoztam vele.
2021. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta megmutatta, képzeljétek kis pici melle van, de nagyon szép és nagyon tetszik nekem. Azt mondta, azért nem mutatta meg eddig, mert az előző barátnőmnek nagyon nagy volt és félt, hogy kiábrándulok belőle.
2021. ápr. 11. 20:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!