Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak automatikusan csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak automatikusan csak "Anya vagyok"?

Figyelt kérdés
3éve élünk boldog kapcsolatban a párommal. Van egy 7hónapos csodálatos kislányunk. Viszont mióta megszületett automatikusan úgy szólít a párom hogy anya. Eléggé zavar a dolog. Mit tehetek?😞 Negatív komment, kérem kerüljön el! Előre is köszönöm!🤗
2021. febr. 8. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Neki is próbáltad ezt megemlíteni? Ez lenne a legfontosabb, mert hiába írod ide ki, ettől ő még nem fogja tudni.
2021. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem szólít így, de unokatesóméknál laktam egy hétig, ők szólították így egymást anya-apa. Nekem valamiért kellemetlen volt.

Mindenképpen mond neki ,ha zavar.

2021. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Talán mondd meg neki, hogy téged zavar. Egyébként attól, hogy így hív, nem feltétlenül, csak az anyát látja benned, ezt inkább a viselkedéséből tudtad gondolom már leszűrni 7 hónap alatt.
2021. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Mert az vagy. Anya és neje. A csaj, nő, jó nő, az már más. Pl.: A dögös MILF a 4.-ről. A cuki gimis lány, aki a cégnél diákmelós. A boltban a pénztárosnő.
2021. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez akkor lesz még rosszabb, mikor "papa" és "mama" lesztek 20-25 év múlva és egymást is így fogjátok hívni...


De ne aggódj, volt ennél lejjebb is, a legrosszabb szerintem ilyen téren az "anyjuk/apjuk" megnevezés, ami manapság csak nagyon elszigetelt falvakban divat, de régen általánosnak számított. Ráadásul ez a megnevezés olyan bunkónak is hat.



Ha viszont ez nem tetszik, mond meg neki, hogy "ne hívj így". Szerintem is elég kínos ez, még rosszabb az a fazon (távoli ismerős) aki a feleségét "anyuskám"-nak nevezte. Szörnyű. Mondjuk olyan sztereotip komédiába illő páros is, igazi Hónaljferi és a Múmia frigye.

2021. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Amikor a gyerek jelen van, akkor így jó példát mutat neki és azt fogja követni. Nehéz kiesni az apaszerepből, lehet megkérheted rá, hogy kicsit jobban figyeljen oda.
2021. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez jó példa a gyereknek? A vidd oda anyának az, az. Ez nem, mert az apjának, az anyha nem az anyha, hanem a szerelme.


Elsullyednek ha igy hivna a parom..ugyanaz a jó, fiatal csaj maradtam neki, mint voltam. Persze ehhez hozzajarul hogy imadok kezdemenyezni és minden nap szexelünk. Ahol csak azt látják a ferfiak, hogy gyerek, gyerek, gyerek... Ott ez eltunik, marad "anya".

2021. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Képzeld a haveroknak mit mondhat: “ minden nap orbitálisat szexelünk anyával” ....cimbik fele elájul, másik felének pontosít, hogy nem a saját anyjáról beszél hanem a gyereke anyjáról
2021. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről.. Azt mondta hogy olyan mintha anyja helyett anyja lennék.😬 Nem tudom mit csinálok rosszul😞
2021. febr. 8. 18:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 25 év után is Nóra vagyok a férjemnek (pedig van gyerekünk). Soha nem szólított anyának, de ha úgy lett volna, megbeszéltem volna vele, hogy NE.
2021. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!