Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja automatikusan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja automatikusan a párom akármilyen jó tanácsomra, hogy hülyeség és ő nem így látja?

Figyelt kérdés

Akarmit mondok, akarmit tapasztaltam eddig az eletemben es probalok neki segiteni hogy hatha hasznot huz belole es konnyit az eleten kicsit vagy tanul valamit, az elso reakcioja hogy hulyeseg es o nem igy latja es biztos a konyvekbol amiket olvasok onnan szedem a hulyesegeket es nem az en gondolataim. Persze erre azt mondtam hogy nem minden amit mondok es gondolok az az olvasas adta nekem, hanem van olyan is amire az olvasas ebresztett ra es fogalmazta meg bennem amit eddig is gondoltam es tapasztaltam csak nem tudatositottam.

Miert latja bennem az ellenseget?

Szerinte eros szemelyisegek vagyunk es ezert nem egyezik a velemenyunk. De tole eddig nem hallottam semmire hogy jol gondolom es van benne igazsag. Montam neki hogy vegig sem gondolja mit mondok, rogton hulyeseg szerinte.

7 honapos kapcsolat ez. O 18 en 22 vagyok.


2018. márc. 23. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő erős személyiség, csak mellette kicsit butácska is. Azért utasít el mindent, mert ostoba köldöknézegető. De hát 18 éves, nagyon sok tinire jellemző ez. Esetleg egy érettebb párt kellene keresned.
2018. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki szereti Okoskát?
2018. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az meg a másik. Az okoskodó embereket nem feltétlenül kedvelik.
2018. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem okoskodas. Ha van egy elethelyzet es van hozzafuzni valod akkor te is elmondod a parodnak, bar ha nem vagy valami tuliskolazott akkor nem csoda hogy nem tudsz hozzaszolni.
2018. márc. 23. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja értem. Akkor további boldog agyoniskolázott életet neked egy gyerekkel.
2018. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kéri ő a tanácsaidat? Vagy csak ráömleszted?

Ahogy te rá akarod erőszakolni a "tanácsokat", ő ugyanúgy megteheti, hogy nem fogadja el.

Nagyon kattoghatsz ezen, ha kérdést kiírsz, hogy miért csinálja ezt a barátnőd.. Szerintem vegyél vissza kicsit magadból.

Nem az a baj, ha két erős személyiség vagytok, hanem az, ha irányítani akarod és egoista vagy annyira, hogy neked nem lehet nemet mondani.


"biztos a konyvekbol amiket olvasok onnan szedem a hulyesegeket" - Ha tényleg olvasottak alapján is "téríteni" akarod, ne csodálkozz, ha nem vesz komolyan.


Ne akarj dominálni és főleg ne tőle várj visszaigazolást arra, hogy jól gondolkodsz, igazad van.

2018. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!