Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem szerint szar anya vagyok?

Figyelt kérdés
11 éves a fiunk. 11 év a alatt sokat nem foglalkozott vele, jött az okoskodásával, hogy mit hogy kell, de neki általában nincs ideje a gyerekre. Most éjjel hőemelkedése volt a gyereknek, nagyon fáj a torka. Nem engedtem iskolába, úgyis haza küldik jelen helyzetben. Erre én vagyok a szar, mert úgyis csak szimulál, nincs semmi baja. Amúgy is azért szimulál, mert én mindent megengedek neki. Mert néha jól meg kéne verni és tudná, hol a helye. Többször kifejtette, hogy szar vagyok anyának, nőnek, feleségnek, háziasszonynak és neki ezt el kell viselnie. Szerinte hatalmas bűnt követ el a gyerek, hogy betegen itthon van és tvt néz. Mert üljön csendben a sarokban, illetve tanuljon. Mert egy életképtelen h....lyegyerek lesz. És mi szövetkezünk ellene. De akkor innentől majd mikor én nemet mondok valamire, akkor ő azért is igent és ezt fogja játszani. Hiába mondom a férjemnek, hogy nem úgy működik a világ, ahogy ő gondolja. Ő elvárja, hogy mindenki azt csinálja, amit ő mond.
2021. febr. 8. 13:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válj el.
2021. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
88%
Szinte mindent bele írtàl amire ugrani lehet itt. Grat.
2021. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért a férjed még?
2021. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Full gáz
2021. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
Csinálj valami finomat vacsorára!
2021. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Ez tutira egy troll. Nem hiszem el, hogy valaki képes egy ilyen férj mellett élni. Szegény gyerek, lelki nyomorék lesz, mire az apja 18 évesen egy téli éjszaka kizárja a házból.
2021. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a szomorú, hogy én elhiszem, hogy van ilyen - sajnos hasonlót tapasztaltam vagy láttam már. - tényleg nem egészséges a gyereknek.
2021. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha troll lehetnék. De nem vagyok az.

Akinek van gyereke, engedi tvzni, xboxozni, mikor otthon van betegen?

2021. febr. 8. 13:45
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Az apám is ilyen volt, nem véletlen nem beszélek vele lassan 15 éve. Persze ő minden második héten szimulált, akkor aztán "hű, de kellett sajnálni" (szerencsére sikerült félreérteni a sajnálatot aziránt, hogy addig is itthon van, mert amúgy olyan szinten egoista, hogy bármit bebeszélt magának), de bárki más volt beteg az "nem érvényes" - jártam is suliba lázasan, nagyjából mindig, kivéve ha már nem tudtam felkelni.


A férjed egy pszichopata, ahogy az apám is az volt. Nagyon hamar szabadulj meg tőle, mert ez nem lesz jobb. Főleg, ha nem veti meg a cujkát sem. Téged pedig igyekszik majd lelkileg tönkretenni. Ne hagyd neki - nálunk az egész család elveszett miatta, hiába szabadultunk meg tőle - túl késő volt már. Időben lépj.

2021. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
12%

Na mesélj mi tart vissza tőle, hogy úgy vágd ki a kedves "apukát" mint macskát sz_rni?

Jah gondolom se munkád, se megtakarításod, ház is a csávóé... Hát ki milyet szakít olyat szagol.

2021. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!