Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptok valamit a párotoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptok valamit a párotoktól?

Figyelt kérdés

Néha hoz nekem hamburgert vagy bármi gyors kaját , de mást soha nem kapok tőle. Én mindig főzök neki mikor nálam alszik , veszem a kedvenc üdítőjét , tusfürdőt neki. Ha mentünk néha étteremben azt is én fizettem " mert az én ötletem volt" . Hiába mondom neki hogy szeretném ha elvinne vacsorázni( mikor lehetett) vagy meglephetne valamivel mert jól tudna esni , néha virág ... de semmi soha

. Másnak is ilyen a párja ?



2021. febr. 8. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos nekem még barátnőm sincs első körben jó lenne először egy barátnő
2021. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Én csak egyszer említettem, hogy "jaj, tönkrement a fülesem", másnap meglepett egy vadiújjal.


Sokszor kapok tőle virágot, csokit, illetve bármit amire épp szükségem van.

2021. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ajándékokat, virágot, ilyesmit nem, nem szeretjük az ajándékozást így ezt már az elején megbeszéltük. Viszont apróságokkal rendszeresen meglepjük egymást, boltból hozott apróságokkal, vagy ha meglátunk valami olyan dolgot amiről tudjuk, hogy a másiknak tetszene (pl. könyv), vagy valami kisebb vicces dologgal amiről eszünkbe jutott a másik. Éttermekben egyszer az egyikünk fizet, máskor a másikunk, ez is kölcsönös, de nekünk így jó, én nem vagyok az a fajta ember akit szórakoztatni kell meg elvinni helyekre. Kifejezetten szeretem, ha együtt ötletelünk, tervezünk és ha az anyagiakat is megosztjuk.
2021. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Öö, nem, én más típusú emberekkel jövök össze valahogy. Olyanokkal, akik hozzám hasonlóan szívesen adnak és odafigyelnek a másik igényeire. Elvileg van választási lehetőségünk...
2021. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Jól kell választani, ennyi a titka, és a külső mellett mást is nézni. Mi országok között ingáztunk sokáig. Névnapomra, valentin napra, szülinapra mindig meglátogatott, várt a munkahelyem előtt, vagy a lakásomon. A reptéren, vagy a Nyugatinál, ahol tudott mindig vett virágot, és természetesen ajándékot is hozott. Most már együtt élünk, a virág kevesebb, de szülinapra, valentin napra még most is kapok, és a napi apróságok, meglepik szintén megvannak. Néha 1-1 csokit hoz haza, vagy sütit. Mivel a munkahelyen vesz ebédet, de van, hogy nem eszi meg, vagy csak egy részét, inkább hazahozza nekem, mert tudja hogy azt én is szeretem.
2021. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi nem vagyunk ajándékozósak, nekem a párom bármit megtesz értem/ nekem (főz, segít, ágyba hoz kávét reggelit) és én is neki. Nekünk ez pont jo. Ha Ő főz amit én kérek azt többre értékelem mintha elvinne étterembe.
2021. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Mi pl megbeszéltük, hogy a kötelező ajándékozás hülyeség.

(Szülinapomra sem kértem semmit, kaptam egy jelképes rágót - az a tekercses, amit gyerekként imádtam)


Ha boltba megyek, mindig kap tőlem egy csokit, sört vagy hasonlót. Vagy ha valamelyik kirakatban kiszúrok egy jópofa dolgot.


Ő dettó :)

2021. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nőnapkor esett rosszul, hogy azt se mondta: fapapucs..

És egy pitsának meg verset írt messengeren... Na ott jöttem rá, hogy mennyit érek neki..

Te is ennyit érsz neki...

2021. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
mondjad neki kell csirke estére a kajához :) dolgozik? van pénze?
2021. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok. A kedvesem szokott nekem nasit, virágot, néha vacsorát hozni. Éttermekben hol egyikünk fizet, hol másikunk.

Volt olyan is, hogy elmentünk vásárolni, kinézett magának két pólót, mindkettőben irtó dögös volt, de mondta, hogy csak az egyiket veszi meg, mert még akar mást is venni és az úgy együtt sok lesz. Nekem tetszett a másik póló is, megkapta tőlem ajándékba :)

Szóval ez az ajándékozás dolog kölcsönös.

2021. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!