Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!

Szerintetek én reagálom túl, hogy a párom olyan régi “csak barátjával” beszélget, akivel fiatalabb korukban összejártak pár hónapig?

A nő egyébként többet akart tőle, de a párom akkoriban nem akart kapcsolatot, tőle meg pláne nem akart többet, csak összejárást.

A kapcsolatunk alatt (lassan 3 éve vagyunk együtt) sokat beszélnek, ami engem eléggé zavar, mert én csak most tudtam meg, hogy nem csak barátok voltak.


Én reagálom túl, hogy etudvást zavar, hogy beszél olyan nővel akit nem egyszer látott intim helyzetben?


23/Nő



2021. febr. 9. 12:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Le leszek pontozva, de szerintem teljesen feleslegesen féltékenykedsz egy olyan nőre, akivel akkor se akart összejönni, amikor szingli volt. Na bumm, összejártak párszor, és? Engem nem érdekelne különösebben, főleg annak fényében, hogy miatta nem jöttek anno össze és nem a csaj miatt. De persze ha féltékenykedni akarsz és magad is mérgezni meg a kapcsolatod is akkor minden jogod megvan hozzá, csak én személy szerint nem látom értelmét.
2021. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%

Ha csajom állandóan messengerezne a régi szexpajtijával, én is kiakadnék.

23 éves, dögös csaj vagy, ideje olyan pasit keresned, aki odavan érted.

2021. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

#1

Kapcsolatra nem kell neki, de azért újra megdugná párszor.

Egy pasi soha nem haverkodik olyan csajjal ilyen szinten, akit nem akar megdugni.

2021. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Azt lehet tudni, hogy miről beszélgetnek? Mármint általános témák vagy flört?

Ha nem viselkedik gyanúsan, nem dugdossa a telefont stb, nem hanyagol el téged, szerintem nincs ok féltékenykedésre.

Ő mit mondott, amikor említetted neki,hogy zavar?

2021. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
tulreagalod, igen. miert is zavar, hogy beszelnek? nem bizol a parodban, felsz, hogy megcsal, kisertesbe esik? en mindig azt mondom, hogy attol kell tartani inkabb, akit titkol, rejteget hazudozik es kodosit rola, nem arrol, akirol tudsz es nyiltan beismeri, h regen voltkoztuk valami.
2021. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg igen. Az itteni nagyon toleráns válaszolók arcát meg megnézném hogy torzul amikor a csajuk vagy a pasijuk a korábbi dugópajtival "beszélgetne".

Nyilván nem az időjárás a téma.

Kapcsolatot nem akar(t) de párszor megdugta. Noooo egy kis nosztalgia??? 😂

Ha már adja magát.

Jaj jaj persze csak "barátok vagyunk". 😅

Na ezt is lehet lepontozni toleranciabajnokok.

2021. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mindig őszintén elmondja ha beszélgetnek, de mindig úgy teszi hogy én ne lássam. Volt hogy megmutatta: a nő írt félreérthetőbb dolgokat, a párom ezekre ridegebb és általánosabb válaszokat adott. Egyébként nem tőle tudtam meg hogy volt köztük valami hanem egy közös barátunktól. Engem nem hanyagol el sok időt tölt velem.
2021. febr. 9. 12:52
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nem akart vele kapcsolatot, de dugni igen, a külsejével nem lehett baj, de a belsővel igen. Na, most engem érdekelne, hogyha valakit belsőleg nem bírok, azzal miért barátkozom? Miért ragaszkodom hozzá annyira, hogy a kapcsolatomat is kockára teszem? (Mert ha te nem fogadod el, akkor ugye le is zárhatod a kapcsolatot.) Amúgy alapból én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus.
2021. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
4-es vagyok. Az elég intő jel,ha úgy intézi,hogy ne lásd... Ebben az esetben nem tolerálnám.
2021. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

Ez akkor volt, mikor ti még nem jártatok. Őszinte leszek, szerintem ez te túl reagálod!


Most veled jár, vele csak beszélget, nem történik semmi. Nincs okod ezért mérgesnek lenni, mert beszélget vele.

2021. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!