Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én reagálom túl ezt az ex dolgot, vagy valóban furcsa?

Figyelt kérdés

Még múlt héten történt az eset, de nem igazán hagy nyugodni a dolog.


Nézegettem a barátom üzenőfalát, és Facebookon meg Instagramon is vannak neki fent közös képek 2 exével is. Amikor elkezdtünk beszélgetni, már akkor is fent voltak, és akkor is furcsálltam, de aztán valahogy ez elfelejtődött, viszont most úgy éreztem, itt az ideje rákérdeznem, mert már lassan fél éve együtt vagyunk, és még csak azt sem rakta ki, hogy kapcsolatban (így én sem, mert nem akartam erőltetni).


Azt mondta, hogy nem beszél már velük, ha akarom, megnézhetem a mobiljában is, és hogy neki van egy olyan szabálya, hogy fél évnél előbb nem posztol semmit egy kapcsolatról. Ezzel nincs is baj, valóban nincs értelme, amikor valakik folyton kirakják, hogy mennyire nagy a szerelem, aztán pár hónap múlva már szakítás.

Ami zavar, az az, hogy kérdeztem, hogy miért nem törölte a képeket, és azt mondta, hogy mert neki egyáltalán nem fontosak a közösségi oldalak,(anno egyébként Facebookon sem jelölt be, Whatsappon beszéltünk), az számít, hogy a való életben mi van köztünk, és majd talán leszedi őket. Utána mondott olyat is, hogy majd hamarosan csinálunk mi is, és akkor azt kirakja, meg leszedi a régi képeket (jelenleg nem tudunk találkozni a vírus miatt). Meg hogy nagyon komolyan gondolja velem, nem kell aggódnom.

Másnap reggel küldött egy képet, hogy az albérletébe kirakta a nappaliba az egyik közös képünket, ez tényleg nagyon aranyos volt. Meg egyébként tényleg folyamatosan érezteti, mennyire szeret, folyton meglep, igazán törődik velem, nagyon jó a kapcsolatunk.


Mégis van bennem egy olyan érzés, hogy ha egyáltalán nem fontosak már neki, és a képek sem, akkor miért nem szedi le őket?

Az egész más lenne, ha mondjuk a laptopjában le lennének mentve régi képek, vagy az sem zavar, ha ismerősök, nekem is ismerősöm az egyik exem. De ez így más, mert ha valaki ránéz a profiljára, azt gondolja, hogy barátnője/barátnői vannak, de rólam meg egy darab kép nincsen... Szerintem ez megalázó.


Ti mit gondoltok erről?


24N, 27F


2020. nov. 7. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
tényleg ennyire semmi dolgod nincs?
2020. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Bízz a megérzéseidben! 99%ban igazak mindig. Ha az ex felbukkan, ott semmi jó nem várható. Érdekes, hogy nekem nincs szükségem fotókra az exekről, aminek vége, annak vége. Jól is néznék ki, ha a mostani új pasimnak szegénynek az exemmel közös fotókat kéne nézegetnie, mert az ki van pakolva a közösségi médiába vagy bárhova. Hidd el, ha nem törli, nem pakolja el a régi dolgokat A fiók mélyére, akkor azok még jelentenek neki valamit.
2020. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugye az elején Facebookon sem jelölt be, ezek szerint ennyire nem fontos neki? De ha meg ez így van, akkor őket anno miért jelölte be, meg miért poszolt velük?
2020. nov. 7. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez nem tűnik gyanúsnak, bár nem örülnék neki én sem
2020. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem gyanús, de nem tetszik.
2020. nov. 7. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Én nem értem, hogy ha érezteti veled, hogy szeret, akkor mi a baj?

Egyébként a képről meg az a véleményem, hogy (nekem) teljesen lényegtelenek ezek a közösségi oldalak. Ha a páromnak lenne fent kép exével, az sem zavarna. 4 éve vagyunk együtt, neki mai napig "egyedülálló" van kint az oldalán. Múltkor meg talált valahol régi képeket, az exével van rajta, meg a haverokkal, lementettem még a saját telefonomra is, olyan kis édes a tini kis pofija rajtuk 😁

23/N

2020. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Általában így mennek tönkre a kapcsolatok...na nem úgy, hogy nem szedi le a képeit az exével hanem, hogy az egyik fél akkor is csak a konfliktust keresi amikor minden tökéletesen működik.
2020. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
8 éve a párom, még gyerekünk is van. Nincs jelölve, hogy kapcsolatban vagyunk, és egymással. Évente egyszer nézem meg a saját adatlapomat, hogy mi van rajta, amúgy naponta használom a facet. Valahogy generált problémának érzem.
2020. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Most néztem meg, (nem szoktam feljárni) nekem sincs kint nyilvánosan a kapcsolati állapotom (házas) és a lánykori” nevemet használom🤷🏻‍♀️

Férjemnek sincs kint kapcsolati állapota feltüntetve, közös képünk sincs kint.

Viszont a közös kép az exel”” leszedéséért ramazúrt rendeznék.

2020. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!