Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakítóok? Hagyjam a fenébe vagy beszéljük meg?

Figyelt kérdés

A párommal együtt élünk,de albérletben. Én egyszer mindenképp szeretnék saját házat. Ő is szeretne, de ő nagyon ellenzi a hitelt.

Mindig azzal jön, hogy az albérletet szabadabban ott lehet hagyni, a hitel meg kötöttség és bizonytalanság, mi van ha elveszti a munkáját vagy valami történik.

Mondtam neki, hogy de akkor sose lesz háza saját pénzből, különben a fizetése is alacsony. Azt válaszolta erre, hogy majd kitalálunk valamit, például elmegyünk külföldre dolgozni ideiglenesen.

Szerintem ez se jobb, mint a hitel.


Ha ebben nem egyezik a véleményünk, szakítanunk kellene?

Vagy várjak, hátha változik?

4 éve vagyok vele, pár hónapja lakunk együtt. Eleinte az albérlettől is ódzkodott, de aztán valahogy ebben dűlőre jutottunk és már jobban áll anyagilag és neki is szüksége van rá.



2021. febr. 9. 17:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Ismerősöm havi törlesztője nem több, mint egy ugyanakkora lakás albérleti díja. Szóval, eldöntheted, hogy a tulajdonosnak vagy banknak fizetsz, de utóbbi esetén egyszer csak tiéd lesz a lakás. Eladni hitellel terhelt ingatlant lehetséges.
2021. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%

Eretlen es te fejleszted ugy néz ki.

Már eljutott addig hogy legalább albi es önállo élet hurrá...


Én altalában már ugy vagyok vele hogy kész ferfiakkal foglalkozom csak.

2021. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként sosem mennék hitelbe.


Megtörtént, saját sztorim!


Munkahelyen csörög a mobilom, a szomszéd az. Az a szomszéd, aki csak vészhelyzetben szokott hívni. Na, most az volt, kiégett 2 emelet a házban, ahol a lakást béreltem. Odamentem, anyáztam, elhoztam 1-2 épp cuccomat, és 1 hét kanapézás haveroknál után, már másik lakásban laktam.

A hiteles lakók közül meg páran a mai napig nyögik a hitelt a kiégett lakásra, vagy pereskednek a biztosítóval.


Ja, és ki mondta, hogy együtt lesztek ...3 év múlva? Vagy 5 perc múlva nem mondja, hogy terhes a 14 éves csaja?

2021. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
12%

*"felneveled" aztán kidob mert a hirtelen jotol már uj kocsi kell meg uj nő.


Hiaba a lepont én még egyszer nem emelek fel senkit.

2021. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
De ha mindenki igy gondolkodna Magyarországon akkor szinte senkinek nem lenne háza csak a gazdagoknak.Hogy mi van ha .......És mi van ha 20 év múlva is együtt lesznek lesz gyerekük és azt mondják hogy már rég kifizettük volna a lakáshitelt.
2021. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
5-ös! Pedig ezt hívják úgy, hogy kockázatelemzés, sajnos/szerencsére nem mindenki gondolkodik így.
2021. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
6-os pedig mi igy gondolkodtunk annak idején hogy lakáshitelt vettünk fel plusz volt önerőnk.Azóta ki is fizettük a férjemmel.Mi úgy érezzük jó döntést hoztunk akkor.
2021. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

5.-nek.


"És mi van ha 20 év múlva is együtt lesznek lesz gyerekük és azt mondják hogy már rég kifizettük volna a lakáshitelt."


Igen...és lesz egy lakásod, egy valamikor gyönyörű, békés, csendes kis városban, Budapest agglomerációjában...ami 20 év múlva egy indiai putri szintjén lesz, indiai lakókkal. :(

Ez sajna hazai realitás.

2021. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
7-es! Ti így érzitek, sokan meg nem.
2021. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A mostani COVID helyzet miatti melóhely bizonytalanság miatt, ÉN, MOST, nem merném.
2021. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!