Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nektek szakítóok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek szakítóok, ha a nő menstruációkor éjszakára nem menstruációs kelyhet vagy tampont használ?

Figyelt kérdés
Egy 30-as fiúbarátommal beszélgettünk és mikor szóbakerült az együttalvás (nem mi egymással), akkor mondta, hogy kevés kiábrándítóbb dolgot tud elképzelni, mint hogy a nő betétes fenekét simogassa vagy ha benyúl, akkor tiszta vér legyen a keze. Ha belegondolok végülis igaz, amit mond, bár korábban ilyet mondani senkit sem hallottam. Engem annyira nem érint mondjuk, ugyanis 4 éve kelyhet használok.

2020. aug. 23. 14:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
64%
Számomra az az undorító, hogy vannak emberek, akik hagyják, hogy lötyögjön bennük a vér egész nap egy szilikonkupaknak köszönhetően... :)
2020. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarja, akkor minek nyúlkál olyankor 🤷‍♀️
2020. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
51%
1-nél a pont:DD
2020. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Senki kedvéért nem fogok kelyhet stb.-t használni, csakis önmagamért fogok a jövőben, ha akarnék:D Az ilyen emberek oltári tahók.Szerintem egyáltalán nem fair hogy ilyeneket beszél a nőkkel szemben...
2020. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nincs bennem egész nap, 8-10 óranként szoktam űríteni.
2020. aug. 23. 14:40
 6/41 A kérdező kommentje:
Érthetőbben: rá nem úgy nézek, mint potenciális pasira, csak érdekel, hogy más férfiak is így gondolkodnak-e, esetleg belülről szintén ezt gondolják, csak nem merik kimondani.
2020. aug. 23. 14:42
 7/41 anonim ***** válasza:
99%

Értelmes haverod van...

Kevés kiábrándítóbb dolog van annál, hogy az ilyen felfogású emberek megérik a felnőtt kort.


Nézegessen insta celebekről képeket, aztán nem omlik össze a kis világa, hogy micsoda "gusztustalanságok"eshetnek meg vele egy párkapcsolatban

2020. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kezdenék olyan fiúval (igen, jól írtad, fiú, nem pedig férfi), akinek gondot jelent az, hogy betét van a bugyimban és menstruálok. Egyébként mostanában én is a kelyhet preferálom, de a páromat az sem zavarja, ha betét van bent. Pedig igen, látszik. És igen, csörög. És?

Nyúlkálás előtt meg megfürdök és utána akciózunk, nem pedig betétes bugyival.

2020. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Fiú=férfi, nincs jelentősège, szinonimaként használom. De nem nők, hanem pasik válasza érdekelne.
2020. aug. 23. 14:46
 10/41 anonim ***** válasza:
98%
Azt az egy hetet nem tudja kivárni a nyulkálással??? Inkább ő a kiábrándító...
2020. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!