Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a barátotokat házibuliba a kollégáival, akiket ti nem ismertek, és vegyesen fiúk lányok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Persze
2021. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Nem a gyerekem, hogy engedélyt kelljen kérni. Ha ennyitől megtörik a bizalom, akkor az annyit is ért.
2021. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Elengedni? Egy felnőtt embert?


Nagyon remélem, hogy nem "kéredzkedett el" tőled...

2021. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem kezdenék olyan pasival, aki "elkéretdzkedik" felnőttként.
2021. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ottalvós. Elég sok lány is lesz.
2021. febr. 11. 16:38
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Nincs jogom megmondani, hogy mit csináljon.

De amúgy olyan ember a párom, akiben megbízok és tudom, hogy nem csalna meg, tehát nem is igazán féltékenykednék.

2021. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

"5/6 A kérdező kommentje:

De ottalvós. Elég sok lány is lesz."


És ebédszünetben, a cégnél, a másolóban, nem rakhatja meg a lányt/pasit 5 perc alatt?

2021. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5: és?
2021. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez annyira naív! Igaza van a többieknek, ha meg akar csalni azt bárhol megteheti. Még a lépcsőházatokban is kereshet valakit. Attól mert egy alkalmat lekorlátoztál... hűha!


Én a saját párom "elengedném". Érezze jól magát. Tudom, hogy szeret és azt is, hogy nem csal meg. Arra amúgy is lehetne jobb alkalma mint egy kollégákkal teli épület.

2021. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen bárhol is dughat.


De ott alvós buli nálunk pl nincs, igényünk nincs rá. Mi a szarert akarnék haverokkal aludni a szerelmem helyett, aki sokszor éjszakás stb és imadunk együtt lenni?


Én nem örülnék ilyen ötletnek es fordítva ő sem dijazná, sőt.

2021. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!