Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátotokat síelni csoporttal több napra, úgy, hogy csak két embert ismer?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, de mostanában problémáink vannak. Olyanokat mond nekem, hogy szeretne barátkozni és ismerkedni más lányokkal is és velem már nem is tervez semmit, mindent lemond. Kezdtek rendeződni az ügyek de jött egy alkalom neki, hogy megüresedett egy hely sielésre egy szálláson amit rögtön el is fogadott. Meg sem kérdezett engem. Igaz hogy pont nem érnék rá az egyik nap, de rosszul esett, mert volt betervezve közös program. Mondtam hát menjen, azóta máshogy ír nekem. Sok lány is ment a csoporttal akikből kiderült, hogy egyet ismer egy ugyanilyen síelésen ismerkedtek meg. Telefonálni sem szeretne. Nem zaklatom, de elkezdtem idegeskedni, hogy van valami a háttérben. Ti mit szólnátok ehhez?

22/L



#probléma #párkapcsolat ##síelés ##gondok ##csajok ##furaviselkedés ##aggodalom ##párkapcsolatiproblémák ##rosszelőérzet ##kirándulás
2020. febr. 6. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sosem volt olyan, hogy elengedjük-e egymást vagy sem, ez szerintem nem való felnőtt kapcsolatba, viszont mindig előre megbeszéljük az ilyen programokat. Szoktunk egymás nélkül menni minden évben a barátainkkal (vegyes a társaság mindkettőnknél), fesztiválra is megyünk egymás nélkül évente konfliktus nélkül, de nincs okunk nem bízni egymásban, sosem okozott gondot.

A te történetedben nem azt tartom aggasztónak, hogy elfogadott egy ilyen szuper lehetőséget és elment pár napra síelni, hanem az, hogy problémáitok vannak, téged direkt hanyagol és még közli is mellé, hogy más lányokkal akar ismerkedni.. Így általában szakítás előtt viselkedik valaki, mindenképp üljetek le egy komolyabb beszélgetésre, miután hazajön.

2020. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a síelésen, akkor máshol és máskor fog keresni magának társaságot.

Beszéld meg vele mi a problémája, menthető-e még a dolog?!

2020. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Elengedni vagy nem elengedni max a gyerekünket szoktuk. Felnőtt ember, önálló döntésekkel, még ha azok rosszul is esnek. Elmondta, hogy szeretne más lányokkal ismerkedni, innentől kezdve nem értem mi nem tiszta neked. Nem akar veled lenni, maximum kényelemből amíg nem talál mást. Azzal, hogy ezek után vele maradtál, zöld utat adtál neki a megcsalásra. Nincs benned semmi önbecsülés?
2020. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy vágyik a változatosságra veled, amíg még megy együtt marad, de csak ilyen alibi kapcsolat gyanánt és közben meg ismerkedik más csajokkal. Addig csinálja, míg meg nem unod és ennyi. Ez a kapcsolat már nem lesz jó hidd el.
2020. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Engem sem az aggaszt igazán, hogy elment hanem, hogy meg sem kérdezett nem-e mennék vele. Egyből lemondta velem a másik programot, és nem is nagyon keres. Én is úgy érzem, hogy szakítás lesz a vége de nem akarom neki elrontani, hogy én legyek a beteg barátnő. Ha hazajön lesz mit megbeszélni.
2020. febr. 6. 18:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az sem aggasztana, hogy nem hívott magával, nem kérdezett meg, hogy mennél-e. Ha csak egy hely volt, ahogy írod, akkor ha akart volna sem tudott volna elhívni. Viszont minden más elég vészjósló.
2020. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a háttérben van valami hanem az orrod előtt. Még csak azt sem lehet rá mondani, hogy nem volt korrekt. Közölte mit szeretne, és úgy tűnik egyáltalán nem érdekli a véleményed.
2020. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

"Olyanokat mond nekem, hogy szeretne barátkozni és ismerkedni más lányokkal is és velem már nem is tervez semmit, mindent lemond" ezen

megbeszélnivaló nekem már nem lenne.


Szépen összepakolnám a cuccait, ami esetleg nálam van, és a legközelebbi találkozó alkalmával a kezébe nyomnám. Nem rendeznék jelenetet, legalább egy kevés méltóságom maradjon már meg. Menjen Isten hírével. Onnantól egy szót nem beszélnék vele.

2020. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, "elengedném". És itt sem ez a probléma, hanem ez: "Olyanokat mond nekem, hogy szeretne barátkozni és ismerkedni más lányokkal ".


Egy ilyen kijelentés után én biztos nem maradtam volna vele. Menjen, amerre akar és ismerkedjen, akivel akar.

2020. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen neked mi nem egyértelmű??????Mi nem megyünk egymás nélkül síelni mert együtt akarunk lenni.Ő nem akar veled lenni nem értelek mi tart még mellette????
2020. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!