Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek külföldre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek külföldre a barátotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

legyen az en nevem Jani. Legjobb barátom legyen Laci. Az ő baratnoje pedig Ica.

Nos a kovetkezo a helyzet:

Jelenleg kulfoldon elek baratnommel eleg ritkan latogatunk haza, ezert baratnom kitalalza hogy meglepi a legjobb baratnojet illetve akkor enis anlrgjobb baratomaz karacsonyra azzal hogy egy rovid hetvegere meghivjuk oket hozzank kulfoldre.

Termeszetesen teljes kulon szobaba lesznek a hotelbe. Mivel egyszerubb es nekik is konnyebb igy egyutt repulnek(hisz mindkettonek az elso)

Aminz elmondtam Lacinak hogy ez a karacsonyi ajandeka nagyon megorult.

Viszont a problema az, hogy Ica nem engedi el Lacit hozzam.

Igy ezaltal nem mer jonni nehogy haragudas veszkedes legyen mert mar igyis vesueledes megy.

2 eve a baratnoje ica.

mi tobb mint 10 eve vagyunk baratok igy szerettem volna ha eljon hozzam. Mindent kifizettem mar elore visuont most Ica nem engedi.

Gondolom nem a feltekenyseg miatt nem engedi hisz aztmondta ha o is vehetne magadnak repulojegyet akkor johet... De nelkule nem, mert nem voltak nyaralni sem.

(Ez nem egy nyaralas, hanem egy hetvege baratommal ahol elmennenk edzeni,kajalni)

viszont hely hianyaban illetve annak tekinteteben, hogy baratnom baratnojenek a csavoja se jon.

hisz a baratainkra vagyunk kivancsiak.



Nos mi a velemenyetek?

Ti elengednetek Lacit egy hetvegere? Teljesen bulimentes, alkoholz sem iszom.

Laci edesanyja is azt javasolja hogy persze jojjon,hisz hulye nlenne kihagyni


Egyaltalan nemgondoltam bele ilyen problema lenne az egeszbol hisz mi ezt baratnommel megbeszeltul o sem parazna ezen.

Konkretan szerintem itt a problema az irigyseg hisz o sem volt meg kulfoldon. viszont mondtam hogy nyaron ketten is kijohetnek akar 1-2hetre ami mar nyaralas is lehet.

Jelenleg az a helyzet hogy igy ez miatt lelett mondva az ajandek es nemfog jonni Ica miatt.


2019. dec. 11. 23:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Szoval meghivjatok ergo fizetitek nekik? Vagy neki kell fizetniuk? Ez esetben lehet Icanak az a baja h miert nem teszi felre azt a penzt kotos nyaralasra.

Illetve az is felmerult bennem h ha a baratod nem egy papucs a bnojevel szemben de megse akar kijonni mert nem higy a bnojere keni h aaa Ica nem enged

2019. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez egy karacsonyi ajandek szoval en kifizettem a baratomnak. A baratnom pedig az ő baratnojenek.
2019. dec. 11. 23:33
 3/30 A kérdező kommentje:
Semmifele kepp sem a baratnojere keni. Hisz szeretne kijonni ez 100%
2019. dec. 11. 23:33
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, hogy ez a legjobb ajándék. Párokat nem illik szétválasztani.
2019. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Elengedném, vele örülnék, hogy egy kis kalandban van része. Ez valóban irigység, és semmi köze ahhoz, hogy nem voltak nyáron nyaralni.
2019. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ez hulyeseg hohy nem illik szervalasztani. Aklor nemmehetek el en sem egy baratomhoz ott aludni mert van baratnom?

vagy akkor hivjam ot is edzeni velumk vagy mosr hogy? Nem a baratnoje az en baratom egyepkent sem.

2019. dec. 11. 23:51
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

Az más.

Én biztos nem hívnám meg egy több éve együtt lévő párnák csak a felét.

2019. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

megis miert nem? Egy 20 eves koruli fiatalokrol van szo.

Ezek szerint egymas nelkul senki sehova?

erdekes a masik parkapcsolatnal ilyen gondd fel se merulne hogy nem engedi

2019. dec. 12. 00:02
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Elengedném, de ha Laci az én párom lenne, nem csinálna ilyet és én sem.


Párban gondolkodni azt jelenti, hogy a másik erzései és jelenléte az életemben erősen befolyásolja azzal kapcsolatban az érzéseimet és preferenciáimat, amit szingliként jónak tartanék és amibe gond nélkül belemennék. Ezáltal tulajdonképpen kérnie sem kell, illetve semmit nem éreznék lemondásnak sem, hanem magától értetődő, hogy együtt mi oké és mi nem. Együtt vagyunk, egy pár vagyunk, nem nőttünk össze, de fontos a másik érzése és véleménye...


Én megértem, ha a srác nem megy. Valószínűleg ha a párom nélkül hívnának valahova, én sem szívesen mennék ilyen időre és távra. Este egy sör oké, de az életem része, miért is ne lehetne ott. Ahogy ő sem ment el a barátja esküvőjére, aki csak őt hívta meg, engem nem. Nem kellett kérnem, mondta, hogy neki ez nem ünnep úgy, hogy nem vagyok én is mellette csinos ruhában, hanem otthon ülök. Köcsög az a barát, aki ezt nem érti meg, hogy vannak kapcsolatok, amik így működnek. Szerintem.

2019. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ez az idopont karacsony utani datum semmilyen unnepheu nem kotheto. Mivel en itt elek eletvitel szeruen igy ide rudom hivni azaz magamhoz. akkor ha elhivom baratnojet is akkor ullne a szallodaba es natkozna amig mi edzuunk esetleg? Teljesen hulyeseg. Nekem 3 eve van baratnom es mikor 1 hetes nyaralasra meghivza a baratnoje termeszetesen elengedtem. Nem mondtam hogy nagyon orulok neki de nem akartam gogy kihahyjom egyilyem lehetoseget. Es enis vwle egyutt orulok. Igy lenne termeszetes. Nem vagyunk egybe kotve bortonbe hogy meg a baratokat is a kukaba kell dobni merthogy most egy par vagyunk.
2019. dec. 12. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!