Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit döntenének helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítani akarok, mert összeköltözéskor derült ki, hogy túl sokat eszik.

Nem tudok előre 2-3 napra főzni mert mindent megzabál, ha keksz van az asztalon, vagy gyümölcs , mind megeszi egyből, mindent megeszik, megiszik.

Elég sok vita volt emiatt, mert én szépen próbáltam beszélni, de mindenen megsértödik.

Nem ismeri a beosztás fogalmát, én meg belefáradtam.


2021. febr. 11. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
azért van kirakva nem?
2021. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ő is főzhet/rendelhet magának kaját..
2021. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amig egyedul laktam, mindent be tudtam osztani, a keksz a gyumölcs elállt legalabb egy hétig . Nem egy fél napot tartott
2021. febr. 11. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Neki mások az igényei . Ennyi nem passzoltok . Azért kicsit paraszt stílusod van ,hogy így adod elő ,hogy felzabálja. Gondolom megdolgozott érte és nem azért veszi /veszitek ,hogy nézegesse.
2021. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Keress olyan pasit, aki nem eszik. Sok sikert!
2021. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy átlagos férfi sokkal többet eszik, mint egy átlagos nő. Egyszerűen több kalóriára van szüksége.
2021. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Volt nekem is olyan párom, aki hencegve mondta, hogy megevett vagy tíz töltöttkáposztát, máskor meg több tányér bablevest, és az anyja naponta veszi a több kiló húst.

Ezzel nincs gond, amíg állja anyagilag az igényeit. (ami lássuk be, sokkal több, mint amit az átlag elfogyaszt)

2021. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Uristen 😂

Nem hiszem el, h az ilyeneknek van parjuk

2021. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért álljon már meg a menet, mielőtt mindenki nekiesik a kérdezőnek.

Az én exem is megza... Megevett MINDENT, amit otthon talált. Ha vettem a boltban csokit, nyilván kettőt, hogy neki is meg nekem is legyen, de én nem ettem meg egyből, másnap arra mentem haza, hogy nincs. Ez csak egy példa, de ő sem értette, hogy ez bunkóság. Nem kell egyből mindent megzabálni. Egyen a kérdező kekszéből is, de hagyjon neki is, vagy pótolja/vegyen magának.

Attól, hogy együtt élünk, nem kell a másik cuccait megenni pofátlanul.

Gondolom ez a pasi nem főz, nem vásárol, de fogyasztani azt tud.

Sosem sajnáltam a páromtól semmit, szívesen főztem neki, vettem neki a nasikat, de azért a ló túloldalára sem kellene átesni azért, mert a pasiknak több kalóriára van szükségük.

Az enyém egy kiadós vacsora után is nekiállt müzlit enni este 11kor,ha nem volt müzli, ki volt akadva. Ő persze nem vett, én meg csak miatta vettem.

Na mindegy.

Én aterzem a kérdező helyzetét, mert van olyab zabagép pasi, akinek semmi nem elég. És amilyen adagokat szedtem én is, kétlem, hogy indokolt volt utána még a tábla csoki, müzli, stb kombó még éjszakára...

2021. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Marmint nem hizik, csak sokat eszik? Tehat anyagcsere-zavar miatt szakitas.

En masfelszer annyit eszem, mint a ferjem, rosszul leszek, ha harom orankent nem majszolhatok, es vekony vagyok. Plusz annyit szarok, mint barki mas.

2021. febr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!