Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy döntenének a helyemben?

Hogy döntenének a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy 1.3 86 Lovas Corolla E11 autóm van, nagyon megkímélt, kevés km-s. A kora ellenére sincs semmi baja, de mivel nyaranta hosszabb utakra is megyek, jó lenne, ha az autóba lenne klíma. Filóztam azon, hogy eladom az autót, s veszek egy 6 hengeres E46-ot, de többen lebeszéltek róla, tapasztalatokat gyűjtve én is lemondtam róla. Aztán gondolkozok, hogy veszek még egy autót egy klímás kevés km-s szép állapotú Swiftet mondjuk 400k-ért, s probléma megoldva. Talán még a 2 autóval is jobban kijönnék, mint egy, de problémás prémiummal. A Toyotába is rakathatnék klímát, de az olyan macerás lenne, egyszerűbb talán egy második autó. Szerintetek?

2019. márc. 23. 00:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen a Swift természetesen egy régi lenne.
2019. márc. 23. 00:22
 2/12 A kérdező kommentje:
Bár most biztos valaki mondja, hogy minek a 2-3 hónapra másik autó. Eléggé rühellem a meleget áprilistól-októberig biztosan használnám.
2019. márc. 23. 00:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a Toyotából létezik gyárilag klímás, akkor megpróbálnék mindent beszerezni bontottan és belerakni, még mindig olcsóbb, mint egy másik autó. Amúgy hosszabb utakra nem feltétlen vennék Swiftet, ráadásul klímával nem lesz egy erőgép. De amúgy a Suzuki és a BMW között is van lehetőség, én elgondolkodnék más kategóriában is.
2019. márc. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

próbáld meg beletetetni a klímát. Ha nem autóbolond vagy és nem csak ideológia kell egy másik autó miatt, akkor felesleges még egy autó.

- megveszed 400 ért, átírod, fizeted a kötelezőt.

- cseréled az olajat, féket, kötelező dolgokat.

Teljesen értelmetlen, mert 400 ból már olyan klímát tesznek a Corolládba, hogy még el is beszélget veled.

2019. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszeűbb és legolcsóbb eladod és egy normális, jó állapotút veszel. Utólag beszerelni sose lesz tökéletes a klíma.
2019. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát úgy döntenék hogy kezdeném azzal hogy kérek egy árajánlatot hogy mennyibe kerülne a klíma alkatrészeinek a beszerzése aztán megkérdezném a szerelőt hogy mennyiért építené be....


Aztán ez után mérlegelnék, ha 280 alatt meglenne az utólagos klíma akkor választanám ezt ha e fölött lenne akkor eladnám a Corollát, hozzácsapnám a spórolt pénzt és vennék egy gyárilag klímás kocsit.

2019. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha gyárilag nincs kiépítve a helye akkor nem tudják utólag bele szerelni. Például ha a kompresszor helye nincs meg akkor nem lehet.
2019. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szükséges a klíma? 40 éve vezetek. Alig vártam, hogy meglegyen az első klímás autóm, aztán puff, azóta sem használom. Pedig már volt pár vas azóta alattam.
2019. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En anno utolag klimasitottam. Magamnak raktam be valahogy 100korul megallt az egesz mutatvany, de ez egy opel volt es letezett belole klimas valtozat.
2019. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
E11 Corollába is van klímás, tehát gondolom a helye ott van.
2019. márc. 24. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!