Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy sok férfi úgy állítja be az egész párkeresést, mintha csak a nők döntenének?

Figyelt kérdés

Először is, állítólag minden nőnél sorban állnak és csak választaniuk kell... Másrészt azt mondogatják, hogy ha egy nőnek megtetszik valaki, csak odamegy és már be is pasizott.

Közben egy férfi ugyanúgy eldönti, hogy melyik lányhoz megy oda, melyikhez nem és ha nem tetszik neki a nála kezdeményező, ugyanúgy elküldi.


2014. jún. 18. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az itt rinyálók hajlamosak túlozni, de igazad van kérdező.
2014. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem itt arról lehet szó, hogy hagyományosan a pasiknak illik kezdeményezni, ezért úgy tűnik, mintha a nőé lenne a végső döntés.


Ugyanakkor tegyük hozzá azt is, hogy a pasiknak nagyobb szükségük van női "társaságra", mint a nőknek a férfiakéra, ezért a nők lehetnek kedvezőbb tárgyalási pozícióban.


De egyébként igen, egy kapcsolathoz két ember kell :)

2014. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ilyeneket mond, annak szerintem már mindegy, csak jöjjön valaki. Innentől kezdve persze hogy a másik félnél a választás, hogy igen vagy nem.
2014. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!