Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább folytatni?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem egy sráccal. Sokat beszélgettünk az interneten keresztül. Nagyon normálisnak tűnt. Éjszakába nyúlóan beszélgettünk. Majd sort kerítettünk egy randevúra. Testileg vonzódom hozzá, de ahogy megszólalt, borzasztó volt. Félreértés ne essen, én is faluról jöttem, de ahogy ő beszélt hát az kegyetlen volt. Teljesen kiábrándultam belőle. Amúgy nagyon kedves, értelmes, helyes. Csak annyi, hogy ne szólaljon meg. Nem akarom megbántani, mert nem érdemli meg. Érdemes így ezt az ismerkedést tovább folytatni egyáltalán.
2021. febr. 11. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Komolyan a hangjával van bajod? Mi lesz a következő? Ha nem kék szeme van a pasinak, akk dobod?
2021. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy érzed. Lehet megszokod vagy nem, de ha már ez felmerült akkor már győzködöd magad, hogy nem akarsz tőle semmit.


Nálam is, ha nem tetszik a pasi hangja (nálam ez egy kizárási alap, mert nem akarok falra mászni a hangjától.) inkább megszakitom a további ismerkedést. Magam sem tudom megmagyarázni, mivel ha tetszik a hangja akár az 'átlagos' pasinak is adnék esélyt.

2021. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a hangja, a tájszólása zavarja.
2021. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat félre értettem. A lényeg, hogy a tájszólás is zavarna.
2021. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem idővel meg tudnád szokni. Bár én a helyedben lefeküdnék vele előtte, mert ha nem jó a szex, akkor valóban nincs jövője a kapcsolatnak.
2021. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Némileg megértelek, de akkor azt mondom, ez kétélű dolog. Nagyon sok fiatal párt látok, hallok, ahol lány bántóan rondán artikulál.Nagyon sok ma a pösze,selypítős, hadarós lány és láss csodát van partnere.

Ha szeret valakit az ember, akkor nem is vesz észre dolgokat, amit más igen.

Engem pl a sok beszédhibás irritál,régebben ezt alsóban már az iskola korrigáltatta.

2021. febr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2021. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, mi a konkrét gond: Tájszólás? Vagy kopog a kapanyél a szájában?
2021. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!