Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így tovább folytatni?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve vagyunk együtt barátnőmmel, minden nagyon jól alakul. Viszont megtudtam, hogy kb. pár hónapja beszélget egy másik sráccal kb. napi szinten (egy csoportban tanulnak egyetemen). Mikor felhoztam a témát nem mondott rá különösebben semmit, rá se rántott, mondta, hogy beszélgetnek, de ennyi. Állítólag szeret és folytatni akarja velem a kapcsolatot, látszólag meg is tesz ezért mindent. Ha szabadideje engedi nálam van és együtt megyünk mindenhova. Viszont ez a másik sráccal való kapcsolat kicsit bezavart. Ti mit tennétek?


Köszi!


2019. ápr. 12. 11:59
 1/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Miért ne beszélhetne másik sráccal? Veled van együtt, nem?
2019. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szabadidejét veled tölti, félelemre nincs ok, de figyeld a változásokat a barátnőd viselkedésében ha lesznek.
2019. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ne folytathatnátok, csak mert szóba áll másokkal? Komolyan nem tiszta számomra, hogy mi a problémád.
2019. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom, hogy szoba áll másokkal, hanem hogy van hogy egész nap beszélgetnek. Amit szerintem több a csak szoba állásnál.
2019. ápr. 12. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:

"szeret és folytatni akarja velem a kapcsolatot, látszólag meg is tesz ezért mindent. Ha szabadideje engedi nálam van és együtt megyünk mindenhova."


Ezzel Te magad írtad le hogy semmi okod féltékenykedni. Inkább mond azt hogy cseszi a csőröd hogy mással BESZÉLGET és korlátozni akarod. Hagyd békén azt a lányt, hát veled akar lenni és szeret. Számodra ez a fontos infó. Ne gyárts problémát ha nincs.

2019. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fú, nekem is van férfi kollégám. Egész nap beszélünk egymáshoz az irodában. Megyek is, inkább szakítok a párommal, mert ez már túlmegy egy határon.

OMG

2019. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!