Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ezt tovább folytatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt tovább folytatni? Megjavitható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24/L vagyok.

2,5 éve vagyunk együtt a párommal.

Alapjaraton nagyon különböző stílusúak vagyunk, mindig is sokat vitaztunk, vitazunk. Szeretem, de sajnos sokszor úgy érzem hogy ez így már nem helyes... Az együttléteink nagyon ritkák kb. 2-3 hetente.. A köztes időben sosem ér hozzám úgy h erezzem kíván engem stb.

Többnyire azon vitazunk, hogy szerinte egy csomó dolgot szarul csinálok. Régen még ment a változás, most viszont már nem.. Nem érzem h lenne miért valtoznom.

Kb. 2 hete tényleg úgy tűnt szétmegyunk aztán ő mondta h találjunk rá megoldást. Nem érzek pozitív változást,ugyanolyan gyomoridegem van hogy mikor szól le valamiért... Még mindig olyan érzésem van mintha 20 éves hazasok lennénk...

Csak normális válaszokat kérek! Köszönöm!


2014. nov. 5. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Énis pont ebben a helyzetben vagyok csak fordítva:O,nekem sem megy a változás énis pont azt érzem hogy rohadtul nincs miért...
2014. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ahol már nincs miért ott kár szenvedni szerintem.
2014. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csabika1971 ***** válasza:

Már csak szenvedést látok, és hogy már neked is nyűg a kapcsolat.

Szakíts. Mire vársz?

2014. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ilyenkor az ember nemtud szakítani #1 voltam.
2014. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szakítás akkor közös döntés volt.. Láttam hogy fájt neki.. De valamiért mégis úgy érzem hogy nem ez kell neki. Mikor kérdeztem tőle azt mondta szeret, hogy szerelemmel szeret, de vhogy egész másképp érzem. Nem tűnik úgy, nem érezteti..
2014. nov. 5. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs kozos vagyon, gyerek, hazassag. Megis mire varsz meg? Hany evet akarsz meg elbaxni erre az eletedbol?
2014. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ember változtat azon amin tud a másik feléért. Amin meg nem, azt a másik fogadja el. Persze lehet mondani, hogy "nem tudok megváltozni" de akkor vagy eltolódik a kapcsolat (mindent megteszek, ő meg semmit) vagy szétmegy (nem oldódnak a problémák).


Mi is sokat veszekedtünk, hasonlóképp kritizálva voltam millió dolog miatt, apróságok főleg, de a végére már akkor is gyomoridegem volt ha barátnőmre gondoltam. Egyébként kedves, csak nagyon nehéz természet. Amikor rákérdezett, hogy mi a bajom, mert már ideje nem cseszegetett semmivel és látta, hogy ettől függetlenül kész vagyok (sőt, azt is megérezte, hogy lépni szeretnék) akkor rávágtam, hogy "mert félek tőled!" Meglepődött de én is. Annyira meg akartam már felelni, hogy minden görcsössé vált, mindig úgy éreztem, hogy csak hátrálok és közben én elveszek. Egyáltalán nem élveztem a kapcsolatot és így már nem is voltam jó partner benne. Szóval csak nyugi. Mond el neki, ha valami rosszul esik. Ha szeret akkor talán elgondolkozik rajta. Ha rosszul csinálsz valamit kérj bocsánatot. Ha nem bocsájt meg, akkor mond neki, hogy te tényleg sajnálod és szintén rosszul esik, hogy nem tud megbocsájtani. (bocs, picit hosszúra sikeredett)

2014. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!