Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk elhagynátok a barátnőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk elhagynátok a barátnőtöket ha hízna majdnem 20 kilót?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Mint a huzat, úgy rúgnám kell, kell a francnak egy cápa.
2010. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
ha terhesség miatt hízna, akkor nem!
2010. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

hát nem is tudom...ha szeretem akkor nem blablabla....de komolyan: 20kg nem semmi, biztos van vmi oka, én kivizsgáltatnám...

18/f

2010. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ elötte mennyi volt rajta, még lehet hogy jól is állna neki, na meg persze ha betegség miatt jönne fel annyi akkor evidens hogy kitartok mellette, de azért mindezektől függetlenül a 20 kiló egy kicsit sok, be kellene iktatni hetente legalább egy-két folyadék napot.
2010. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Én lány vayok de ha fiú lennék akkor tuti elhagynám magam ilyen helyzetben ha nem akar a lány semmit tenni!
2010. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem... sokkal többet nyújtok azóta a páromnak, naponta többszöris :) Probálom kárpotolni, egyébként nem tudom mitöl jött fel, de ö azt mondta hogy nem zavarja és hogy élvezi, hogy kényeztetem:)
2010. aug. 16. 22:44
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Soha! Szeretem akárhogy is néz ki. Max az lehet a baj, hogy nem szeretek otthon ülni, és ha ehhez nála az is hozzátartozik, hogy nem mozdul ki... de akk is vh rávenném. Ha Ő is szeret, találunk kompromisszumot, ha bármelyikünk is "kihűlt"... akkor nem is kell folytatni... De csak a kinézete miatt nem!
2010. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. aug. 16. 22:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy régebbi barátnőm hízott kapcsolat közben viszonylag rövid idő alatt kb. 15 kilót. Nem hagytam el, eszembe sem jutott. Később vége lett a kapcsolatnak, de nem ezért. (Azóta leadott belőle kb. 10-t, néha találkozunk beszélgetni... :))
2010. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem hiszem hogy nem tudod mitől ugrik rád 20 kg. Amúgy pedig én maradbék azért valakivel mert többet ad olyan téren... Miért nem fogysz le inkább?
2010. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!