Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk elhagynátok a barátnőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk elhagynátok a barátnőtöket ha hízna majdnem 20 kilót?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 22:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mert nem megy... Probálkozok alig eszek... de lassan kezdem ugy érezni hogy a párom élvezi hogy ilyen vagyok:)
2010. aug. 16. 23:11
 12/17 anonim ***** válasza:

Így látatlanban, hogy még egy barátnőmmel sem éltem át ilyet, szerintem aki csak úgy felszed 20 kilót, az nem véletlenül csinálja, hogyha nem játszik közre betegség vagy terhesség.

Biztos, hogy inkább addig nyaggatnám, amíg nem futunk minden nap együtt egy órát a háztömb körül. Meg persze megkérdezném, hogy miért csinálta. Sportos srác vagyok és nem csak a külsőt nézem, de 20 kiló nem tudom hogy jöhet fel "csak úgy".

2010. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem soha ha eddig csak 40 volt:-D
2010. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
49%

a fogyás meg a diéta nem arról szól hogy alig eszünk, azzal csak kikészíted magad...

[link]

kicsit tekerd lejjebb -> Fogyás (nem csak testépítőknek - átlagembereknek)

2010. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát én csak 12 híztam, de nekem kellett !!!!és én meg sehogy nem tudtam hízni évekig ...:( aztán Béres csepp és konditerem , sikerült produkálnom mindezt 4 hónap alatt !


Ami a legfontosabb az a 20 kg ne a párodnak legyen jó, hanem neked !!! Ha te így nem érzed jól magad, akkor tégy ellen ! Azzal egyet értek, hogy csupán diéta és nem eszel, na ennyivel nem lehet fogyni, sportolni kell, nagyon jó a spinnig !

2010. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az a lenyeg, hogy magadnak is tetszel, nem tudom , hogy most akkor kovernek-e erzed magad?En tuti megorulnek ha felszednek 20kg-ot.A legegyszerubb fogyokura az az , hogy ne zabaljunk annyit es azert mozogjunk , mert az fiatalsagott, fitt erzest ad!Vannak olyan finom zoldsegek mar, es attol nem lehet hizni.A paradicsom is nagyon jo!De mondom, ha az egeszseged, koleszterin szinted , verkeped jo es te is jol erzed magad, akkor OK.Lehet, hogy nyugodtabb vagy miota a paroddal egyutt vagy es azert hiztal, lehet, hogy elotte stresszesebb eletet eltel.Ha ezert elhagyna akkor sosem szeretett igazan es menjen a francba!
2010. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is elhagynám, 20kg nagyon sokkk. Ezt ne szopással akard kompenzálni, mert nem lehet. Ha szeret nem is fogja megmondani hogy dagadt vagy, egyszercsak eltűnik majd. Ha ilyen lusta és igénytelen vagy meg is érdemled.
2010. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!