Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elhagynátok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elhagynátok a barátnőtöket ezért vagy mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 1 betegség miatt majdnem az össze haja kihullott és ezért parókát kellene hordania.... ti mit szólnátok ehhez? Nem zavarna titeket vagy elhagynátok? Korotokat is tüntessétek fel, köszi!
2010. márc. 6. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha télleg szeretem márpedig akkor rájok egy csajjal...AKKOR NEM!!!én kitartanék (20/f)
2010. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmemet nem hagynám el ezért, hanem inkább támogatnám a betegség alatt. f/21
2010. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szegény :( Ne haragudj, látom, hogy nem nőket kérdeztél, de jó nagy szemétség elhagyni ezért :(
2010. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
remélem tényleg így gondoljátok, ez jó :) csak félek, hogy az én párom meggondolja magát, pedig mondta, hogy ő parókával is szeret(ne), még szerencse, hogy lehet kapni valódi hajból készült parókát is, csak én gondolom azt h ciki? :S
2010. márc. 6. 18:42
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
attól függ. ha pl csak egy komolytalan kapcsolatról van szó akkor én nem égetném magam egy kopasz barátnővel de ha szeretem akkor biztos hogy nem zavarna.
2010. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Már miért ciki? Dehogy ciki. Bárki kerülhet még olyan helyzetbe, hogy kihullik a haja.
2010. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ciki, de ha az én barátnőmnek hullanak ki és parókája lenne, sem hagynám el semmi pénzért.. (mert tudom, hogyha megtenném, akkor csak még rosszabbul érezné magát, és én is..)
2010. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis

sőt van aki parókában szexel (mondjuk egy ilyen csajjal össze is jönnék)

azzal mi van?

de főleg h betegség miatt az más tészta

ha valaki igazán szeret nem hagy ott

16F

2010. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
végleg, vagy újra nőhet még?
2010. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ha szeretem, akkor kitartanek mellette. amugy az agyban neha erdekes lehet varialni, egyik este egy voros demon var, a masikon egy szoke cicababa :) mindenben van jo dolog.
2010. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!