Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elméleti. Azokrol a pasikrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti. Azokrol a pasikrol akiknek kell az, hogy a nőnek is legyen pénze. Te felhotlenül járnál vele ezzel a tudattal ha csak ezert van veled a penzed miatt, es ha nem lenne le se ejtene?

Figyelt kérdés

Kb ilyesmik vesznek körbe ill ilyenekbe futok bele, mert a diplomám ellenére akárkivel járok kb, a másik mindig minimum dupla annyit keres mint en.

Az exszel erre rá is mentunk igy hogy amugy én segitettem ehhez (adtam tippeket meg munkahelyre is volt kapcsolatom stb), mégis azzal jött hogy ram nem lehet alapozni (holott eleve az ő sikerei is nagyban az en mentalitásomnak voltak köszönhetők.-minden sikeres ffi mögött áll egy nő alapon de eddig agyban nem jutott el én meg nem olvastam rá.)


Erre mit ad isten a mostani talán az exemen is tultesz önzőségben. Azaz közenk állitja bukkanonak a pénzt. Hogy neki olyan kell aki felér hozzá anyagi szinten is.


Ezen agyalgatok epp.

Tegyuk fel Magas(!)karriert futok be, vagy megnyerem a lottot vagy barmi.

Igy helyből en lennék az Istennő.


Most ezen agyalok hogy valodi kapcsolat amugy az, ha csak akkor kell vki amikor pénze van hameg nincs akkor lsd az exem tombol dühöng keres mast, a mentális pluszt meg amivel őt épitetted fel vagy feljebb eszre se veszi?


Az exemnek millios üzleteket hoztam ugy össze hogy nekem csak az ötleteim voltak benne es mint ffi ő megtudta csinalni is.

De be is kapzsult az csak az ő penze biztos azert segitek neki hogy lehuzzam meg ilyen dumák. Holott nekem a kapcsolat lenyege az hogy egyutt egyuttes erovel azaz alap hogy segitek a paromnak! De inkabb nem mondtam neki erre semmit..


Szoval ha mondjuk felèrnék a mostanihoz anyagilag es csak igy jarnànk ill lenne normalis kapcsolat mashogy nem, abban lehetne nyugodt szivvel igy élni...?



#önző ffiak es a párkapcsolat
2021. febr. 15. 08:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom vegyem e arra a fáradtságot egyáltalán hogy a mostanival ezt megbeszéljem egyáltalán. Vagy hagyjam abban hogy kuporogjon a féltve őrzött pénzén nyugodtan :D
2021. febr. 15. 08:41
 2/21 A kérdező kommentje:
Sőt magát az üzletet is én találtam ki csak en gyakorlatban nem tudtam kivitelezni. Es ez lett belole. Amit fentebb irtam. Mai nap is abban a tudatban él hogy rám nem lehet alapozni velem nincs jövő csak lehuznám.
2021. febr. 15. 08:46
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert kvázi penzt viszont nemigen tudtam hozni magát a valutat amit megfogunk vagy hogy mondjam :D
2021. febr. 15. 08:47
 4/21 anonim ***** válasza:
Megnyerném a lottot 20% menne befektetésbe az összes többit odaadnám hugomnak én meg beutaznám a világot
2021. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
what
2021. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na jo, akkor válasz kanyarban lesz
2021. febr. 15. 09:13
 7/21 A kérdező kommentje:

A lehető legrövidebben:

Járnál valakivel szerelemmel felhotlen boldogságban ugy hogy tudod azt, ha nem lenne pénzed hozzad se szolna? Terveznél vele komolyat??

2021. febr. 15. 09:15
 8/21 A kérdező kommentje:
Magyarán a pénzes pasik csak használni valok? Komolyra meg nem?mert nem veszik komolyan azt akinek nincs csak akinek van. Ergo ha penze van a nőnek akkor lenne csak egyenrangu tars maskepp meg nem. Es igy járni egyutt?
2021. febr. 15. 09:17
 9/21 anonim ***** válasza:

Komolyat tervezek a baratnommel, o netto 300 korul keres, en 800+ ot, tokre nem erdekel hogy mennyit keres, mit csinal a penzevel. En ha kell egyedul is kifizetem majd a csaladi hazunkat, szeretem ot szoval amig boldog addig pont nemerdekel hogy mennyit keres vagy mit csinal a penzevel.

27f

2021. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Akkor létezik ilyen is?

Kb 1:1.000.000? Ugy saccra?

2021. febr. 15. 10:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!