Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem kívánom a szexet, rá se gondolok, se párommal, se mással, se magamban. Egyszerűen nem hiányzik. Vagy ritkán akkor, mielőtt megjönne. Más is van így ezzel, vagy csak velem van a baj? A barátommal 3 éve vagyunk együtt, és ő viszont minden nap felhozza témaként, ami kicsit idegesít és egyúttal bűntudatom is van miatta, mert úgy érzem, valami baj van velem, amiért nem vagyok egy szexmániás... Okozhatja ezt a kedvetlenséget valami hormonzavar?

2021. febr. 15. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem izgat fel szexuálisan a párod? Nem lehet, hogy valamivel megbántott? Szerintem valamivel fel kellene dobni a szexuáliséleteteket :)
2021. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben en se kívántam sokszor, amikor egyutt eltunk.

Mindig a parom kezdeményezett kb. Viszont, ha elkezdte mar ra tudtam vetni magam siman.

Mondjuk nekem a heti 2-3 szex eleg es 5-6-nal nem is menne tobb.

N

2021. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Az aszexualitás felnőtt korban is kialakulhat. De inkább hormonzavarra tippelnék.


E korszak előtti szexuális életed milyennek írnád le? Csak ami benned zajlik. Nem számít mennyit szexeltél, csak hogy benned milyen folyamatok zajlottak le.

2021. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm ugyanígy van vele.

Mi megbeszéltük hogy mivel nekem kell a szex, ezért 2-3 naponta kielégít valamilyen úton.

De van hogy megfeledkezik róla, mivel neki egyáltalán nem kell a szex, nincs testi vágya rá.

2021. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!