Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
Járok egy sráccal akivel kB 50 kmre lakunk egymástól. Az elején leszogeztem hogy ha komolyra fordul a dolog én nem szeretnék költözni tehát neki kell majd. Akkor azt mondta rendben. Majd később volt egy majdnem szakitasunk amiatt hogy úgy érezte mégsem lenne képes ő idekoltozni hozzám. Én viszont nem akartam őt elvesziteni ezért azt mondtam lehet róla szó hogy én koltozzek. Azóta viszont továbbra is minden porcikam tiltakozik ellene hogy odakoltozzek. És úgy érzem talán valami megtört bennem mikor ezt csinálta. Egyébként racionális szempontból is a legtöbb téren jobban járnánk az én telepulesemmel, amit próbáltam is neki elmagyarazni de nem érti meg. Vagy nem akarja. Felajanlottam hogy koltozzunk félútra és erre is csak annyit mondott hogy még át kell gondolnia.
2021. febr. 16. 05:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem minden kapcsolatban kell kompromisszumot kötni.
2021. febr. 16. 10:01
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan dolgok, amiben nem lehet kompromisszumot kotni. Ilyen peldaul a legyen gyerek, vagy sem kerdes. Koltozzunk kulfoldre, vagy ne. Ez is ilyen helyzetre hajaz, ami koztetek van. Az ilyen helyzetekben ultimatum van. Leultok megbeszelni, hogy kinek mi az a hatar, ameddig el tud menni. Ha o nem hajlando koltozni, akkor nincs mirol beszelni. Pontosan itt jon le, hogy mennyire jatszott szerepet a masik. Bemondta az elejen a koltozest, mert azt akartad hallani. Most meg kitancolna belole, mert az csak egy eljatszott szerep volt. Gyanitom nem csak ebben az egy esetben mondott valotlant. Lehet, hogy te ertekes partnernak tartod, de szerintem csak megjatszotta magat, pont ezert. De kozel sem ertekes. Ebben nagyon meg fogod egetni magad, plane, ha felegetsz magad mogott mindent, hiszen ha messzire koltozol, akkor uj munkahely, ismeretlen kornyezet stb var rad. Mindez egy szelhamos miatt. Akkor majd nehez lesz ezzel szembesulni, es javareszt kenyszerhelyzetben is leszel, amivel maximalisan vissza is fog elni. Szerintem ebben ennyi volt, konyveld el ezt a par honapot egy tanulasi folyamatnak, legkozelebb egy tavkapcsolatnal sokkal jobban ki kell beszelni a lehetosegeket, vagyakat, celokat meg az ismerkedes elejen, hogy ne erjen ilyen meglepetes, hogy belvarosi kertes haz.
2021. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Na ezért állítom mindig a távolságot maximum 20 km-re
2021. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kicsit érdekes hogy te leszögezed az elején hogy nem vagy hajlandó változtatni és az ő részéről várod el a kompromisszumot. 50 km egyébként nevetséges távolság. Akár naponta le lehet annyit vezetni, bár hosszútávon nyilván költséges. Van valami oka amiért akadály a költözés? Pl család vagy munka? Ilyen esetben annak kéne költözni akinek kevesebbet kell érte áldozni.
2021. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nekem itt a családom, neki nincs ott. Nekem fel kellene adnom a munkám, neki nem. Nekem van egy nagy testű kutyám akit nem akarok lakásba vinni. Ezért szogeztem le az elején hogy én maradnék itt.
2021. febr. 16. 12:31
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen így viszont egyértelmű hogy neki kéne tenni érte. Van legalább kocsija amivel le tud járni hozzád? Úgy talán tartható még valameddig ez az állapot de ez pár hónapon belül úgyis kiforrja magát. Ne hagyd hogy túl sokáig húzza.
2021. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Van autója. És többnyire home officban dolgozik. Jó eséllyel a járvány után is. Nem tudom.. Úgy érzem mintha még nagyon gyerek lenne. Pedig jó pár évvel idősebb nálam.
2021. febr. 16. 12:46
 18/21 anonim ***** válasza:
Bőven tudsz válogatni komolyabb férfiak közül :)
2021. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez nincs rairva senkire. Én meg szar emberismerő vagyok.
2021. febr. 16. 13:04
 20/21 anonim ***** válasza:
Jól értem hogy a szüleiddel laksz ő meg egyedül? Mondjuk én se túl szívesen költöznék a csajom szüleihez 😂 gondolom neki kényelmes ott az albérletben amit meg lehet érteni, de téged is meg lehet főleg a kutya miatt. A szüleidtől viszont nem kéne hogy függj és nem is várhatod el ezt tőle sem.
2021. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!