Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
Járok egy sráccal akivel kB 50 kmre lakunk egymástól. Az elején leszogeztem hogy ha komolyra fordul a dolog én nem szeretnék költözni tehát neki kell majd. Akkor azt mondta rendben. Majd később volt egy majdnem szakitasunk amiatt hogy úgy érezte mégsem lenne képes ő idekoltozni hozzám. Én viszont nem akartam őt elvesziteni ezért azt mondtam lehet róla szó hogy én koltozzek. Azóta viszont továbbra is minden porcikam tiltakozik ellene hogy odakoltozzek. És úgy érzem talán valami megtört bennem mikor ezt csinálta. Egyébként racionális szempontból is a legtöbb téren jobban járnánk az én telepulesemmel, amit próbáltam is neki elmagyarazni de nem érti meg. Vagy nem akarja. Felajanlottam hogy koltozzunk félútra és erre is csak annyit mondott hogy még át kell gondolnia.
2021. febr. 16. 05:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem akar elköltözni onnan ahol most él . Beszéld meg vele a dolgot az a legtisztább .
2021. febr. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vagytok együtt?
2021. febr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem akar elkoltozni. De nem ebben maradtunk az elején, egyrészt. Másrészt meg az ő elképzeléseit nem fogjuk tudni megvalositani úgy ahogy ezt ő gondolja. Csak alomvilagban él vagy nem tudom.

Pár hónapja vagyunk csak együtt. Igazából tudom hogy nem sok, de azt mondta az elején hogy neki ez (ahol most tartunk) az ideális idő az osszekoltozesre.

2021. febr. 16. 07:01
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát össze akar költözni, de neki ne kelljen tenni érte meg akkor sem, ha korábban megígérte. Nekem ez nagyon kiábrándító lenne, hogy nem szavahihetö. Te ismered, mennyire passzoltok más területen, az összeköltözést viszont nem hamarkodnám el.
2021. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ő így várja a sült galambot. Nagyvárosban akar lakni, azon belül is a belvárosban, legyen kert de ne túl nagy. És ezekből az igenyekbol nem hajlandó leadni. Pedig erre nincs pénzünk. Tehát irreális az elképzelése. Pedig ez így nem fog működni.
2021. febr. 16. 08:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért te is nagyon könnyen megígerted, hogy majd te leköltözöl a hülyesegbe amikor szorult a hurok...

Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs értelme ha nem egyezik a jövőképetek és egyikőtök sem kompromisszum kész.

2021. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy elhamarkodtam én is. De nem akartam szakítani. Abban a helyzetben úgy is éreztem hogy kész lennék rá. De akkor mondjuk még nem tudtam hogy neki csak a belváros felel meg vagy hogy felutra se koltozhetunk.
2021. febr. 16. 08:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa az úgy más eset, akkor egyszerű a keplet: vázolod neki hogy vagy leköltöztök a házba amit te néztél ki, van rá pénzetek és XY helyen van, vagy ő költözik hozzád, vagy szakítotok.

De jól gondold meg mert ha ő köt kompromisszumot akkor lehet, hogy ezt ellened használja majd egy vita során, vagy a kapcsolatotok végéig ezt a sérelmét hallgatod.

2021. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Valakinek muszáj lesz kompromisszumot kötnie. Én ha teljes szívvel akarnék se lehetne mert amit ő szeretne az nem kivitelezhető.
2021. febr. 16. 09:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem muszáj... ha nem működik valami akkor el lehet engedni egymást.
2021. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!