Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
Járok egy sráccal akivel kB 50 kmre lakunk egymástól. Az elején leszogeztem hogy ha komolyra fordul a dolog én nem szeretnék költözni tehát neki kell majd. Akkor azt mondta rendben. Majd később volt egy majdnem szakitasunk amiatt hogy úgy érezte mégsem lenne képes ő idekoltozni hozzám. Én viszont nem akartam őt elvesziteni ezért azt mondtam lehet róla szó hogy én koltozzek. Azóta viszont továbbra is minden porcikam tiltakozik ellene hogy odakoltozzek. És úgy érzem talán valami megtört bennem mikor ezt csinálta. Egyébként racionális szempontból is a legtöbb téren jobban járnánk az én telepulesemmel, amit próbáltam is neki elmagyarazni de nem érti meg. Vagy nem akarja. Felajanlottam hogy koltozzunk félútra és erre is csak annyit mondott hogy még át kell gondolnia.
2021. febr. 16. 05:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menjetek el. Akár már egy alkalomból is el tudjátok dönteni ha jó állapotban mentek oda és vagy jó szakemberhez mentek.
2021. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!