Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom bantalmaz hogyan szabaduljak meg tolle?

Figyelt kérdés
Aki sérteget és azt irja hülye vagyok inkább hozzá se szoljon !Kezdem az elején egy eseményen ismerkedtünk össze oda jött hozzám beszélgettünk késöbb facebookon majd elhivott randira rózsával csokival várt pár hétmúlva összejötttünk majd rá két hónapra összeköltöztünk nagy volt a szerelem részemről legalább is.Egy idő után ha valamin összekaptunk elég csúnya szavakat használt ami nekem furcsa volt mert én soha nemis tudnék igy beszélni senkivel még akit utállok azual sem, persze kibékültunk majd egynap megfogta a nyakam és az ágynak lökött soha nem felejtem el,késöbb teherbe estem akkor egyetlen egy estét sem töltött velem mindig reggel jött haza.Születésnapi bulija volt amikor megkerdeztem megy a valahova nem akart válaszolni igy bementem a szobába bezártam az ajtót mondta nyissam ki kinyitottam leültem az ágyra bejött és az ajtóból felém dobda a kulcsot ami bele ált a fejembe kivettem ő megijedt egyből elláta a sebem de nem egedte hogy korházba menjek végul is nem lett bajom csak egy heg maradt a helyén.Megszületett a kislányunk pár hónapig nem bántott csak szavakkal aztán jött hohy többször is megerőszakolt persze nemellenkezdrem mert tudtam hogy nincs ertelme.Tobbszor is beszélgetett más nőkkel társkeresőkön volr fent évekig a vitáink nagy része emiatt volt.A kislányunkat nagyon szereti soha nem beszélt vagy tett vele olyat a pénzét is mindig rá költi.Annyi verést kaptam már hogy attol félek egyszer meghalok mert úgy üt meg.Szoláriumba nem csak pár perc nyugalom miatt hanem azert is járok hogy ne látszodjanak meg a veres nyomai mert nem szeretném hogy anyu tudjon rolla nem akarom látni a fájdalmat az arcán hogy igy élek.kérdésem mi ebből a kiút? Ha elmegyek valahova utánnam jön a lányát joga van látni viszont soha nem adnám oda neki.
2021. febr. 16. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Keress egy ügyvédet! Sérülésnél orvosi látlelet, rendőrségi feljelentés. Gyermekelhelyezési pert indítsd meg, és költözz külön!
2021. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Fluxvilisz
2021. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Mivel Te magad se akarod hallani azt a választ amit mindenki írna, nincs miért kifejteni bármit is.

Ezek szerint neked ez megfelel, különben már gyereket se szültél volna neki.

Megváltozni nem fog, megszoksz vagy megszöksz.

Csak panaszkodással nem fogsz előbbre jutni.

A gáz az, hogy a saját gyerekedre se vagy tekintettel, ha eltűröd, hogy egy ilyen állattal éljen egy háztartásban.

Mondjuk a passzív agresszív kommunikációról kiderül, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, de nem lehet mindenki született Einstein.

Viszont a gyerekekért már felelősséggel tartozol, és ne hidd azt, hogy annyira jó neki az, hogy látja, ahogy az apja bántalmazza az anyját.

Legalább annyi jó érzés lehetne benned, még ha te nem is akarod elhagyni mert "kibírod", hogy a gyerekedet nem teszed ki ennek...

Aranyból van a farka, vagy mi tart mellette?

2021. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Milyen putri???honnan veszed te azt hogy en putriban elek?tanult no vagyok.Remelem te soha nem kerulsz ilyen helyzetbe mert ezt csak az ertheti aki benne van.
2021. febr. 16. 10:52
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mit vartam semmi ertelme ennek az oldalnak
2021. febr. 16. 10:53
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

A lányát meg addig van joga látni, amíg nem kéred a szülői felügyeleti jog gyakorlásának a megvonását, amit bizonyított testi bántalmazás esetében meg szoktak ítélni.

Ehhez viszont feljelentést kell tenned, látlelettel, távoltartási végzést kell kérned ellene.

Ha ezt nem teszed meg, akkor igen, utánad mehet és minden joga megvan, hogy lássa a gyereket, és te ütheted meg a bokád, ha nem adod oda neki, és ezért feljelent.

2021. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj kérdező, de az olyan nő, aki ennyire gyenge és hagyja magát kiszolgáltatni, ne is csodálkozzon, ha más emberek így bánnak vele.

De hogy segítsek is, azonnal menj el TŐLE a gyerekkel, családtaghoz, baráthoz, bárkihez csak ne vele legyetek. Utána intézd a feljelentést, gyerekelhelyezést, távoltartásit és kezdj új életet, egy sokkal jobbat és biztonságosabbat.

2021. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

nane.hu !!! +36 80 505 101

Legalább csak hívd fel oket, beszélj velük. Amíg még engedi, hogy telefonálj!!

2021. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Látlelet, feljelentés, válás, gyermekelhelyezési per, esetleg anyaotthonok első körben, nekik rengeteg tapasztalatuk van (sajnos) a témában. Ez a megoldás, semmi más. És ennél jobbat senki nem is fog tudni mondani.

Mellesleg, az, hogy neadjisten van egy diplomád valami random szakon, messze nem azt jelenti, hogy józan eszed is van. Mondom ezt felsőoktatásban dolgozóként, mert elég gyakran akadok ki, hogy milyen embereknek a kezébe adunk diplomát.

Józan gondolkodású ember az első tettlegességig fajult vita után meglép, ha nem korábban (plusz nem szül bizonytalan kapcsolatba, ahol olyan negatív dolgokat tapasztalt, amit addig soha...) Persze, megvan ennek a maga pszichológiája, de attól még a felelősségedet a történetben káros tagadni. Ha nem ismered el a hibádat, nem eszmélsz rá, hány ponton rontottad el, és mivel (azzal, hogy maradtál), akkor később megismétled. Pl most, hiszen egyből elveted a költözés lehetőségét. Eddig csak rosszabb lett, amikor nem léptél, napról napra, évről évre. Ez a tendencia nem fog változni. Fellépni ellene nyilván nehéz, ezért kell előkészülni, kellenek tanúk, bizonyítékok. Erre törekedj, ne a további kifogásokra.

2021. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Sértegetlek és hülye vagy.
2021. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!