Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak benne egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak benne egyes nők ilyen kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Számomra hihetetlenek ezek a történetek. Önbecsülés nulla, elcseszi a saját és a gyereke életét de öntudat az persze a maximumon van. Mégis az ilyenek mit várnak??

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



#szánalmasság #Nullaönbecsülés #Maximálisöntudat #Nagyonostoba
2021. febr. 16. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Mert idióták. Még valamiért szeretik az illetőt, függnek tőle, nem mernek lépni.. Azt hiszik a gyereknek is jobb ha "együtt marad a család".

Majd ha idősebb lesz a lányuk, azt is verni fogja.

Pl ha buliba akar menni, "kihívóan" öltözködik, vagy bármi..majd akkor hüly3 kurv4 lesz a gyerek is.

Apám is hasonló volt mint ez a faszi.

2021. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi hogy milyen megoldást várnak itt.

Leírta hogy őt ne sértegessék stb. De nyilván könnyebb itt kiírogatni a nyomorát mint tenni ellene.

Mit szeretne vajon? Valaki szaladjon és vigye haza magához kölyköstől?

2021. febr. 16. 11:32
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmit se, csak kisírja magából és kész. Egy kicsit jobban érzi magát hogy kiadta magából, utána rá se néz a válaszokra se majd, mert nem kíváncsi rájuk. Megy tovább minden.
2021. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Kényszer ...

Még mindig jobb egy szar kapcsolatban mint az utcán élni vagy éhezni / fázni stb.

2021. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem tátott fegyvert a fejéhez hogy 2 hónap után szüljön gyereket a semmire.....
2021. febr. 16. 11:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az együtt maradásnak sok oka lehet: anyagi függőség, kölcsöntörlesztés, lakáshiány, szégyen a válás miatt, félelem a férfi reakciója miatt stb., stb.
2021. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Aki ilyen kapcsolatban benne marad, vagy aki egy ilyen pasit bevállalt, annak az értelmi, szellemi és morális szintje is ott van. Rengeteg nő miért talál normális férfit?
2021. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De... A kérdését olvastátok? Őt senki ne hülyézze le.. Amúgy meg egy tanult nő... 😂
2021. febr. 16. 12:23
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Az. Az iskolázottságnak mi köze van a bölcsességhez? Meg mit tanult? Ha már tudás, azt ki mondja meg, hogy mi is az a tudás? Egyébként meg nem én ülök a kakiba, hanem a "tanult" nő, innen nézve meg tökéletesen mindegy mit gondol magáról. A leszakított virágot szaglászhatja már.
2021. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kapcsolatban voltam én is, csak nekünk 2 gyerek van.

1 évig tűrtem a bántalmazast, végül kiléptem.

13 év ment a kukába.

Miért tűrtem az utolsó 1 évben?

Féltem, hogy egyed nem állok meg a lábamon. Féltem a magánytól. Meg az anyagi dolgok.

De erőt vettem magamon, lesz ami lesz alapon, összepakoltam és leléptem a két gyerekkel.

A lelkem még mindig fáj, iszonyatosan. Nem tudom mikor lesz jobb.

2021. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!