Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex nővel írogatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem igazán látok reálisan ebben a kérdésben, így hozzátok fordulok. 2 éve vagyunk együtt a párommal. Neki előttem egy 11 éves kapcsolata volt. Nem váltak el haragban amivel nincs is semmi baj. Ez alatt a 2 év alatt szinte napi kontaktba vannak a messengeren. Szóvá tettem neki hogy ez engem zavar. Lerendezte annyival, hogy csak hülyeségeket küldenek egymásnak. Hanyagoltam a témát pár hónapig de a helyzet nem változott. Elvből nem nézek bele a telefonjába, szóval nem tudom miről tudnak minden nap beszélni... Nem vagyok féltékeny típus de azért na...

Szerintetek van okom az aggodalomra? Voltatok hasonló helyzetben?


2021. febr. 16. 14:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Van okod az aggodalomra. A napi szintű beszélgetéseket miért nem veled intézi? A hülyeségek küldözgetésének meg nem igazán van értelme felnőtt, értelmes emberek körében pláne úgy, hogy tudja, hogy téged zavar ez az egész.
2021. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ez alatt a 2 év alatt szinte napi kontaktba vannak a messengeren. "


Ez nagy baj. Nagyon erős a kötődése, mindent változatlanul vele beszél meg, és nem veled.


"Lerendezte annyival, hogy csak hülyeségeket küldenek egymásnak."

Még nagyobb baj. Változatlanul haverkodnak, flörtölnek.

Nem értek ők a kapcsolatuk végére.


Neked másodhegedűs szereped van. Elfogadod, vagy lelépsz.

2021. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokványos, amit művel. Nem tudta megemészteni, hogy 11 év után szakítottak. Bizonyára a fiú hagyta ott, ezért jól esik a párodnak a nosztalgia.

Én válaszút elé állítanám: vagy Te, vagy az ex (vagy akár más férfi), de a két utóbbi esteben intsen Neked pá-pát.

Ffi.

2021. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat: összekevertem a nemeiteket. Kérek mindenkit, hogy értse fordítva. Köszönöm.
2021. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Pl most hétvégén is...

Filmeztünk éjszakába nyúlóan és ő meg az excsaj írogattak. Szerintem ő abban van hogy én nem veszem észre. ( Még a telóját is elfordította) Ha meg szóba jön a csaj, akkor kb csak szídni tudja.

2021. febr. 16. 15:02
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Kétarcú pasas! Jó így Neked? Nekem nem lenne jó.
2021. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hárman vagytok ebben a kapcsolatban. Csakhogy nem az "ex" a harmadik, hanem te.
2021. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Mindig próbálok lazán állni ehhez a kérdéshez, nem vagyok túl tapasztalt kapcsolatok terén. Minden eddigi válaszolónak ment a zöld kéz. :)
2021. febr. 16. 15:12
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem korrekt viselkedés ez egyik féltől sem, de főleg nem a pasid részéről.

Mi is majdnem 10 év után szakítottunk az exemmel és én minden kontaktot megszakítottam vele, magam miatt és miatta is.

Hónapok óta az új nővel van, már szakításkor szalad hozzá, ennek ellenére engem "cseszegetett", hogy legyünk jóban, mert az évek így meg úgy.. Én meg megmondtam, hogy koncentráljon az új nőre. Barátom van elég, nincs szükségem az ő társaságára.

És azt sem értem, pedig kettőnk közül én vagyok a szingli, hogy ő miért tartana igényt az én társaságomra..

2021. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tapasztalatod ilyenekben, akkor hallgass az eddigi válaszolókra. Te csak a mindig kéznél lévő rezervának kellsz neki.

Ffi.

2021. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!