Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak naponta vagy kétnapont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak naponta vagy kétnaponta válaszol?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakivel. Eddig folyamatosan beszéltünk,Ő írt rám általában, most is ír, de az utóbbi 5 napban csak naponta, másfél naponta ír csak face chaten. Ahol megismerkedtünk ott viszont többször látom online egy nap. Ilyenkor mi van? Hagyjam a pasit?

2020. okt. 25. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az írogatás nem ismerkedés. Lehet, hogy még másik 5 nőnek írogat. Ha valóban ismerkedni akartok, találkozzatok!
2020. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Így működnek a netes társkeresős dolgok. Csak írkálásból nem lesz kapcsolat.
2020. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én felajánlottam ezt első héten. De nem történt semmi. Állítólag akar engem, legalábbis ezt írta, de ezt nem követik tettek. Én úgy éreztem, hogy azért nem taliztunk, mert végül mással randizott hétvégén. Persze ez csak női megérzés. De most, hogy lehetne ezt megkérdezni?? Úgysem fogja ezt elmondani. Csak akkor hagyjon, mert én első és egyetlen szeretnék lenni valaki életében.
2020. okt. 25. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Mindig ő írt neked, megunta. Én is megunnám. Kell az a jó érzés, ami abból jön, hogy a másik ír (azaz gondol) rám.

Gondolom egy másik csaj ezt megtette és most már rá koncentrál.


A személyes találkozás mellőzése furcsa.

2020. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
#10.47 Ha nem akar találkozni, akkor építsd le! (1. vagyok)
2020. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én megadtam a számom, felajánlottam, hogy már azon a hétvégén talizunk. Nem akartam hónapokig csetelni. Én is kezdeményeztem az elején egyszer kétszer, de miután nem taliztunk, utána nem. Sztm ez normális
2020. okt. 25. 10:54
 7/9 A kérdező kommentje:
*talizzunk
2020. okt. 25. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Közömbös. Ennyi csak.

A netröl mindegy neki melyik akad horogra es melyik uszik el. Vagy lehet eleve van vkije amugy is.

2020. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Helló


Ugyanebben a szituációban vagyok mint te. Jelentkezett végül?

2020. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!